Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 4x járok kocogni ( kb...

Heti 4x járok kocogni ( kb 40-45 perc-ig ) + nagyon sok hasizom gyakorlatot csinálok?

Figyelt kérdés

(tudom a hasizomgyakorlat nem igazán számít a zsírégetésben...), de viszont nem diétázok túlzottan... mondjuk ebbe a melegben csak napi 3x eszek, és max 4 szelet kenyeret eszek meg + főtt étel, és zöldségek...tehát nem zabálom magam tele soha (najó...néha :D)


így is lehet fogyni ??? :S kb. 7-8 kg felesleg van rajtam


2010. júl. 20. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A kocogás, és UTÁNA hasizom jó. A négy szelet kenyér nagyon sok. A napi 3 étkezés meg nagyon kevés:)
2010. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

4 szelet kenyér sok ????? :S akkor lecsökkentem 2-re :D


egyébként meg csak azért eszek 3x mert egyszerűen ebben a dög melegben semmi étvágyam nincsen

2010. júl. 20. 20:22
 3/5 A kérdező kommentje:
egyébként miért hangsúlyoztad az UTÁNA szót ??
2010. júl. 20. 20:22
 4/5 anonim ***** válasza:
A futásmennyiség tökéletes, biztosan meglesz az eredménye. A hasizomgyakorlat nem fogyaszt, hanem hasizmot épít.
2010. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom. A hasizomgyakorlatokat nem is azért csinálom, hogy fogyjak tőle :)
2010. júl. 21. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!