Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lehetne elnyomni az...

Mivel lehetne elnyomni az éhségérzetet?

Figyelt kérdés
Elég sokat eszem,és hízlaló ételeket,ezen változtatni szeretnék. Milyen ételek nyomják el az éhségérzetet? Mit ehetek ami nem hízlal?
2010. júl. 16. 00:33
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:33


Köss bele mindenbe ha jól esik, egyébként meg le tudom írni a sétálni szót,veled nem fordult még elő,hogy kétszer nyomtál le egy billentyűt véletlenül? Szánalmas vagy tényleg.

2010. júl. 16. 10:57
 22/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:09


Ezt az étrendet is kipróbáltam amit te javasolsz,és 1 hónapig bírtam,mert éheztem tőle. Tényleg nagyon hozzászoktam az egészségtelen étkezéshez. A hasam egyébként elég izmos,lábam is,csak a hasamon is ott az a kis zsír,a sok szénhidráttól. Csak az utóbbi néhány hónapban nem mozgok,vagyis az izom azért még nem tűnt el rólam,de megfogadom a tanácsotokat,többet fogok mozogni,és az édességet próbálom mellőzni,ami a nehéz lesz,úgyanis ha egy napig nem eszem édességet,ehetek én bármit,bármennyit,éhesnek érzem magam. Nem kell kritizálni,nem vagyok egy kis liba,aki a semmiből akar fogyni,tudom,hogy van rajtam felesleg. És az sem igaz,hogyha sportolnék akkor nehezebb lennék az izom miatt,mert 1 éve még sportoltam,és akkor voltam 43kg izmosabban. Rajtam most valóban a zsír a probléma. Megvan az izom is,csak gondolom abból fogok fogyni,nem a zsírból,ha éheztetem magam és nem mozgok mellette,természetesen azt nem szeretném.

2010. júl. 16. 11:06
 23/24 anonim ***** válasza:

rakjál már egy képet magadról! egyáltalán hány éves vagy?


amúgy meg olyan étrend nincs, amibe néha ne férne bele egy kis süti vagy csoki...ha az általam javasolt étrendtől éheztél, akkor legfeljebb azért lehetett, mert keveset ettél

2010. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Délután majd rakok fel képet,most nincs időm.

Az étrenddel meg nem az volt a baj,hogy keveset ettem,hanem az,amit már mondtam,egyszerűen ha nem eszem édességet,semmi sem nyomja el az éhségérzetem,mindegy milyen mennyiségű ételeket eszem,éhesnek érzem magam. Napi min. 2 csokit megeszek,és mellette még a kelttészták stb. Ezen kell változtatnom,bár elég nehéz. A kenyeret,már néhány napja kiiktattam az étkezéseimből,remélem meglesz az eredmény,mozgással kombinálva.

2010. júl. 16. 11:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!