Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folyton ennem kell. Hogyan...

Folyton ennem kell. Hogyan tudnám ezt az evéskényszert elnyomni, csökkenteni? Mit tegyek, Mit igyak, egyek?

Figyelt kérdés

Mostanában elég zűrös az életem.Nem vagyok éhes, de mindig megkívánok valamit, általában édességet (gumicukrot, csokit), de mostanában a burgonyasziromra is ráfüggtem, néha gyümölcsöket kívánok. Vizsgák,zűrös párkapcsolat,elhaló baráti kapcsolatok. Lehet, hogy az evés a pótlék?

Terhes nem lehetek. (fogamzásgátlót szedek, és állt. megszakítással szeretkezünk).

Ráadásul az utóbbi időben meghíztam. 2 év alatt felszedtem 15kg-ot.

Elkezdtem fogyókúrázni, esténként tornázok itthon. Próbálok megfelelő mennyiségű folyadékot bevinni, de nem bírok az édesség utáni vággyal(néha burgonyaszirom utáni vággyal).


2010. jan. 9. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:

menj fel facebookra, regisztrálj, jelentkezz be és játssz ezzel:

[link]


ez leköt, addig sem eszel :)

2010. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
legyél akvárium függő, attól nem hízol, föl lehet venni haverokat is, jó játék.
2010. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha szedsz fogamzásgátlót, miért megszakítással védekeztek? O_o
2010. jan. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kávé,Citrom,Fogmosás,Akaraterő.
2010. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és húsokat és zöldséget ehetsz! Szénhidrátot jobb lenne minimálisra csökkenteni!
2010. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne tarts otthon édességet és nasikat, úgy nem tudsz elcsábulni sem. Ha te jársz vásárolni, kérd meg mostanság inkább a párodat, nehogy valahogy ilyesmik is a kosárba kerüljenek.
2010. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igyál rengeteg (napi több liter) csapvizet, hogy a folyadék kitöltse a gyomrodat, és elnyomja az éhségérzetet.
2010. jan. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. lehet h sok a gyomorsavad azért akarsz állandóan ennni.

2. szeretethiány, azt pótolod a csokizabálásból felszabaduló endorfinnal, ez valószínűbb, de azt pótolhatod másképp is.


Mi az ami boldoggá tenne? gondolkodj el rajta, és csináld azt. Utánanem fog annyira hiányozni a nasi.

2010. jan. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3. A válasz a kérdésedre, azért, mert nem szeretem, ahogy kifolyik belőlem a "cucc".
2010. jan. 10. 11:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!