Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Négy hete fogyózom, és ahogy...

Négy hete fogyózom, és ahogy telnek a hetek, egyre éhesebb vagyok, Egyre jobban ehetnékem van, stb, Miért van ez? És mit tegyek hogy legyőzzem ezt a folyamatos éhségérzetet, még ha közvetlen ebéd után, is van,?

Figyelt kérdés
15/L
2010. febr. 1. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van, mert koplalsz. Én is pont négy hete fogyózom, de egyáltalán nem éhezem, csak nem eszem lisztes, cukros, zsíros dolgokat. Hogy csinálod a diétát?
2010. febr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hár reggelire eszek rendesen, suliban csak valamennyike gyümöcls, és ebédre : Lazac, zöldség spenót, stb ( Ilyesi light-os kaják, és aztán délutáni orákban max 1-2 alma

4 hét alatt fogytam 4 kg, és még 6 van hára :(

NAgyonnn éhes vagyok, pedig most ettem. Rengeteget

2010. febr. 1. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a gond, hogy nem eszel délután. Akkor is kell! Vacsorázni is kell. A gyümölcstől ( pl. alma, naracs) csak éhes leszel, mert savasak, étvágyat csinálnak. gyümit inkább délelőtt, max. kora délután egyél. Délután egyé sovány felvégottakak, sonkákat, sovány húsokat, nyers zöldségeket, sovány túrót, kőrözöttet, sovány sajtokat, tojást. (Én ilyesmiket eszem.)
2010. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert ez így egyáltalán nincs jól összeállítva. mi az hogy délután már nem eszel rendesen? ez a legnagyobb baromság. egyél naponta többször keveset, ne sanyargasd magad. valószínű amit eddig leadtál az sem zsír volt. egyél naponta 5x, és sportolj.
2010. febr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ki van éheztetve a szervezeted,alacsonyabb a cukrod, az pedig kajáért kiált. Az előttem szóló jó tanácsot adott, fogadd meg!
2010. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
tudod a probléma gyökere az az h rendkivül buta vagy, eleve ha nekiállsz fogyozni a szervezet elöször a fehérjét bontja, a zsirok teljesen a végszükség eset esetén, de elöbb fogja a májadbol bontani a cuccot mint a zsirt, a ketontestek is elszapaorodnak a véredben, jo dolog a fogyokura föleg 15 évesen, csináld jo sokáig, 20 évesen meg eltemetnek:) sok sikert
2010. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!