Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már négy napja szinte csak...

Már négy napja szinte csak abonetten élek. Emellett cigizek is, h. elnyomjam az éhségérzetet. Ez koplalás? 16/F

Figyelt kérdés

Néha amikor többet eszek pl: leves akkor hánytatom magam vagy dulcolaxot szedek 5-6 szemet

azttán éjjel egész végig wc-zek XD


Kb: 3 kg-t fogytam. nagyon hatásos csak félek h. nem túl egézséges fogyókúra:D


2010. aug. 3. 20:24
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
4 napja kezdtema fogyókúrát
2010. aug. 3. 20:26
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly?:)

4 nap,és már ennyire durván csinálod?

Hát öregem nem vagy százas...

Én kb 1éve étkezési zavaros vagyok,de a levest azt simán megeszem.Amúgy nem tudom neked hogy az istenbe jutottt eszedbe,hogy így fogyózz.Most komolyan,szerinted jó,ha a hashajtótól tönkremennek a beleid,a hánytatás miatt a fogaid,és a gyomorsav felmarja a torkod?

3kg...fúú...most te ennek örülsz?Rohadt könnyen belelehet esni egy ilyen betegségbe.Lehet most nem tűnik olyan húde rossznak,mert jaj de jó csak fogyok tőle.Aha...csak mikor már a fogyáskörül jár mindengondolatod,és elzárkózol minden mástól,a körülöttedlevőkkel bunkón viselkedsz,stb...akkor már nem fog tetszeni.Most állj le,amíg nem késő.Tudom nyálasan hangzik,de ez így van.

14/L

2010. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Még egy barom. Gratulálok.
2010. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%

emos-e vagy? :D

viccet félre téve: keress fel egy dietetikust!

2010. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
ööö... igen, egy egész picit egészségtelen! nem lehetsz annyira túlsúlyos, hogy ezt folytasd. Hidd el, én is felszedtem az utóbbi időben néhány kilót, és gondolkodtam is a hashajtón, de egyszerűen... ááá... nem megy. mivel tudom, hogy többet ártok mint amennyit segítek magamon. na meg, egyszer rádjön hogy egyél egy szelet kenyeret vagy egy kis sülthúst, és úgy érzed magad, mint aki 5 kilót hízott :D
2010. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
újabb kriptaszökevény..remélem tudod, hogy koplalás+cigi (érösszehúzó) = kb 2 héten belül szívroham
2010. aug. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

nemhinném h. 16 évesen gyakran kapna auz ember szívrohamt :D

hehe, úgyh. ez kilőv-e! ;)

2010. aug. 3. 21:07
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem, ez lassú öngyilkosság.
2010. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16 éves normálisan táplálkozók nem is, de már nem egy anorexiás liba halt bele 14-15 évesen a szívrohamba...mivel a szervezeted koplaláskor zsírraktárakat kímélni akarja ezért az izmokat használja fel...és hopp, a szíved is izom...de úgy látom a 8-dikos biosz kimaradt az életedből
2010. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
ezen most te nevetsz kérdező? mert akkor semmi szükség nincs az életformádra!
2010. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!