Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már négy napja szinte csak...

Már négy napja szinte csak abonetten élek. Emellett cigizek is, h. elnyomjam az éhségérzetet. Ez koplalás? 16/F

Figyelt kérdés

Néha amikor többet eszek pl: leves akkor hánytatom magam vagy dulcolaxot szedek 5-6 szemet

azttán éjjel egész végig wc-zek XD


Kb: 3 kg-t fogytam. nagyon hatásos csak félek h. nem túl egézséges fogyókúra:D


2010. aug. 3. 20:24
1 2
 11/20 anonim válasza:
Gratulálok. Csináld csak még egy pár hétig és a túlsúly lesz a legkisebb problémád. Nehogy sportolj valamit, az túl egészséges...
2010. aug. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
jobban belegondolva, a szívroham még jó is lesz neked, egyrészt a génjeidet nem örökíted (amúgy sem nagyon, mert a tartós koplalás a pasiknál is meddőséget okoz)...de a napi 5-6 szem hashajtó + a hánytatás nyelőcsövi és gyomorfekélyt okoz, megváltás lesz számodra a szívroham...
2010. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
szoktam sportolni, csak túl kimerítő. Nem látom értelmét a sportnak. Szerintem semmit nem lehet fogyni tőle. Csak kifáradok, és olyan leszek mint egy begyógyszerezett mamlasz
2010. aug. 3. 21:23
 14/20 A kérdező kommentje:
táncolok napi 15-20 percet a különböző komolyzenékre.
2010. aug. 3. 21:24
 15/20 anonim válasza:

Azért fáradsz el, mert sose mozogtál még semmit. A napi 15-20 perc táncot nem nevezném komoly testmozgásnak.


21:22-nek: Igen, ilyenkor beszélhetünk természetes szelekcióról. :)


21:20-as vagyok.

2010. aug. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

meg azért se bírja a sportot, mert nem eszik...


de tényleg szép dolog a természetes szelekció XD

2010. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Tudom,először azt írtam,hogy hagyd abba,de olvasgatom itt a válaszokra a kommentjeid...hát tudod mit?Ha ennyi eszed van akkor nyugodtan szedj marékszámra hashajtókat,meg hánytasd magad,aztán rövid időn belül úgyis megdöglesz.Én naívan azt gondoltam,hogy ha majd leírom a tapasztalaim,akkor talán kicsit megváltozik a gondolkodásmódod,hiszen nem érzed úgy,hogy a levegőbe beszélek...Én nem így kezdtem.Én egy sima fogyókúrával kezdtem,ami anorexiába torkollott.De elég sok mindenen átmentem és mégsem siekrült kikeveredni ebből,pedig próbálkozok.Te meg ezt akarod magadnak.Nem tudom most mit gondolhatsz,de nem lehet sok eszed.Valószínűleg valami emofiuka vagy aki az emokislánykáknak akar tetszelegni.De tudod marha undorító egy csontsovány fiú....

Ja a másik meg a testmozgás.Itt látszik,hogy hülye vagy.Mi az,hogy nem használ?Szerinted a sok túlsúlyos ember,mind koplalással fogy le?Hát nem.Itt is vannak olyanok akik normális táplálkozással,ÉS testmozgással fogynak.Mert ez a normális.Komolyzenére táncikálás.Igeeeen...biztos élvezetes lehet.Bocs,de biztos 16vagy,mert szerintem egy 16éves agyilag nem itt tart,ahol te.

2010. aug. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
azért elég durva amiket írtatok. Szerintem nem halok meg. úgyhogy nem kell örülni. Éesz gyeekem is, ezért továbbadoma dns-emet is!
2010. aug. 4. 17:49
 20/20 anonim ***** válasza:
élsz még? :D hogy sikerült a fogyókúra?
2012. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!