Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nem unjátok még a 90 napos...

Nem unjátok még a 90 napos diétát ócsárolni?

Figyelt kérdés

Szerintem már komikus amit csináltok.

Az csinálja és addig ameddig akarja.


2009. jún. 16. 12:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
A 90 napost pont az ilyen akaratgyenge emberek miatt találták ki, mint ti, akik képtelenek betartani egy szaros 12 hetes diétát és súlyzót is csak képen láttak, de persze az 50 kilós 18 éves modellcsajhoz szeretnének hasonlítani! Aztán jön a csodálkozás, amikor a mindennapi gyümölcs éhgyomorra szétmarja a gyomrotokat, a furcsa felismerés, hogy az ételeket rohadtul nem lehet szétválasztani, aztán a bűnözgetés és a bűntudat, végül a totális kudarc és miután végigcsináltátok a 90 napot és fogytatok 10 kiló izmot meg 5 kiló vizet, kialakult étkezi kultúra hiányában szépen visszarántjátok az egészet zsírba és kezdődik minden elölről! És még az a paraszt aki erről le akar beszélni és normális ÉTRENDET ajánlani! Há beszarok komolyan! :D Majd gondolod úgy osztom az észt neked hogy közben ilyen behízott pattanásos 150 kilós rendszergazda vagyok? Az nem fordul meg a fejetekben hogy aki itt válaszol az nem oltogat hanem mert azt az életmódot követi ami számára is sikeres és ezért ajánlja másnak is? A nagy szomorúság hogy van egy elképzelt cél a fejetekben, de teljesen gáz módon akarjátok elérni és ezért nem is fog sikerülni! Ez kb. olyan mintha látnék egy képet egy szép házról aztán nulla tudással elkezdeném alapok nélkül felhúzni a falat! Kb. ilyen szintű a köd a fejekben! De sajnos a házakkal ellentétben egy diéta közzétételéhez nem kell engedély!
2009. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Hát ha felesleges lenne akkor nem csinálnánk!!!!! Honnán tudjátok hogy nem jó? Ja biztos olvastátok valahol....! Meg akik ocsárolják azoknak biztos nincs súlyproblémájuk akkor minek pofáznak bele a mások dolgába!!! Meg ilyet írni hogy aki hülye halljon meg miért lennének már hülyék ??Hát akármit mondotok ez a diéta hatásos !!!! Én is fogytam vele, igaz nem végig csináltam de így is fogytam vele 12kg-ot!!
2009. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem unom :) még mindig jó dolog ócsárolni meg szidni a 90 napos diétát. Hozzáteszem, jogosan.
2011. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek...ha egy baromságra azt mondom hogy baromság, ne sértődjön meg senki. Ez olyan, mintha az égre mondanám, hogy kék...
2011. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem unjuk,mert egy emeletes baromság, emeletes barmoknak.
2012. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ez a 90 napos kreténség ez egy operettdiéta, alibidiéta a sok akaratgyenge kismókusnak, akinek büdös a testmozgás. Azért van ilyen "nesze semmi fogd meg jól" diéta, hogy lehessen szidni a genetikát, és tolni a sajtos hamburgereket tovább.
2012. nov. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Tudod mi a komikus, kérdező? Hogy ilyen működésképtelen divatszarban bíztok hogy majd topmodellt csinál belőletek. Hát hogyne! Előbb lősz fel gázpisztollyal embert a holdra!

A 90 napos baromság egy vérkretén sületlenség, azzal együtt aki kitalálta, és alibizésen kívül másra tényleg nem jó.


9:42 meg kapta helyből a mínuszt. 15:46 meg a párját.

2013. ápr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!