Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Na és ti ezt nem unjátok?

Na és ti ezt nem unjátok?

Figyelt kérdés

eddig mindig azt írták ki,hogy ciki-e,hogy 13 évesen műkörmöm van,bulizni járok,iszok,cigizek,drogozok,k*urvulok,melltartós képeim,vannak, 15 cm-es magassarkút veszek fel p*csaszoknyával,és a legujabb telot vette meg apuci XD



már meg erről szól minden 5. kérdés: ciki ha?: nem hordok magassarkút,nem járok bulizni,nem cigizek,nem iszok,nem drogozok,nem szoktam vízipipázni , és nem horok miniszoknyát 13 évesen????????:D


mit fényezitek itt magatokat??:DD

nekem teljesen normális stílusom van és úgy érzem nem kell ezt megosztani a világgal.:D igen elég szomorú ezek a mai 13-14 évesek ennyi ésszel vannak itt megáldva de kérem szépen ha egyszer így öltöztök akkor az nem azt jelenti,hogy jol érzed magad benne és csak ez számít?:DD

nem értem miért érdekel titeket mások véleménye XD



ui: ez nem kérdés volt de kijött belőlem mert már unom.

13 évesen mesét szerettem nézni :))


18/L


2011. aug. 23. 15:46
 1/7 anonim válasza:
100%
de.kicsit unom.
2011. aug. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én is
2011. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
a mai generáció nem tud önmaga lenni. úgy akarnak kinézni, ahogy elvárják mások, vagy ahogy "menő". tanulni, sportolni már nem menő?
2011. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ó annyi mindent unok én már fenn sem akadok ilyesmin... http://www.youtube.com/watch?v=JhnzWHWNKa8 :D
2011. aug. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek veled. Egy-két kérdésnél már le is írtam a véleményem az egészről mert akkor már nekem is elegem volt belőle!


18F

2011. aug. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen kérdéseknél mindig a kérdezőt b*sztatom , irtóra idegesítő :S
2011. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezt már én is nagyon unom -.- már szinte nincs is értelmes kérdés itt vannak ezek a .... és gondolom nincs jobb dolguk mint ide írogatni találkoztam olyannal is aki 15 éves és pucér képet rakott ki a melléről hogy jók-e meg hogy normális formája van-e -.-"

14/L!

2011. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!