Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nem unjátok még a 90 napos...

Nem unjátok még a 90 napos diétát ócsárolni?

Figyelt kérdés

Szerintem már komikus amit csináltok.

Az csinálja és addig ameddig akarja.


2009. jún. 16. 12:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
A hülye embereket sosem unom meg ócsárolni. :)
2009. jún. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%
Én sem :)
2009. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

De unjuk. És ennek ellenére mindíg leríjuk ugyanazt, reménykedünk benne, hogy az adott illető átgondolja, amit mondtunk, megtalálja a könyvespolcon a rég elfeledett biokémia könyvét és tanul az esetből.

Az meg régen rossz világ lenne, ahol az emberek hagynák, hogy a másik azt csinálja és addig ameddig akarja. Az "aki hülye haljon meg" elv a valóságban nem követendő...

2009. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Aki csinálja a 90 napos diétát, az még nincs tisztában a teljes feleslegességével, így minden ilyen kérdésnél igyekszünk felvilágosítani az illetőt.
2009. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Visszakérdezek:

Nem unjátok még, hogy mindenkit rá akartok beszélni erre a baromságra?

Mutass már egy tudományos cikket a 90 naposról!

Nem tudsz?

Nem véletlen...

Erről ennyit.

2009. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel más problémája, ki hogy cseszi vagy nemcseszi el az életét.
2009. jún. 16. 21:17
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
akkor mi a fenének tetted fel a kérdést?ha nem zavar hogy ki mit csinál,akkor mért érdekel,hogy erről a baromságról megmondjuk hogy baromság?
2009. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2009. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez az,hogy lassan már tényleg nem erről szól az oldal,hanem a sok parasztról,aki fikázza ezt a 90 napos diétát.Gondolom ezek azok az emberek,akik vagy nem próbálták,vagy nincs akaraterejük végigcsinálni.Könnyebb ócsárolni másokat,mint lefogyni.Érdekes módon vannak emberek akiknek sikerült vigigcsinálni eredményesen.Attól,hogy azonak az embereknek nem tetszik amit mi csinálunk,attól még befoghatnák és inkább ne is írjanak erre az oldalra.Próbáljanak meg mással foglalkozni és ne vegyék el fogyni vágyó barátaim akaraterejüket.Utóbbiaknak nagyon sok kitartást kivánok és nem kell még csak el sem olvasni az ilyen hülye válaszokat!Puszi
2009. jún. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Jah,és azt sem értem mitől lenne káros,mikor a gyümölcs egészséges és tulajdonképp mindent megehetünk,csak meg van határozva,hogy mikor,melyik napon.Annyira szeretem a sok tahó embert,aki tényleg csak azért fikázza a fogyizókat,mert ő maga nem képes a fogyásra! Pfff!
2009. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!