Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha annyian ócsároljátok a...

Ha annyian ócsároljátok a 90napos diétát, akkor mondanátok olyat ami jó és hatásos?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi lennék rá.
2009. máj. 19. 15:46
1 2 3
 11/23 maundrel ***** válasza:
viszont ha már elkezdted akkor mindenképpen fejezd be ezt a diétát, ha idő előtt abbahagyod... félő hogy visszajön az amit eddig leadtál...és ha mázlid van, csak annyi jön vissza amennyi lement.. azt a maradék 1 hónapot már féllábon kibírod.. (nekem 10 nap van még:))
2009. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

full mindegy hogy befejezi-e ezt vagy nem.

A lényeg az életmódváltás, ami ha nincs meg, ha abbahagyja a diétát 90 nap után, akkor is visszajönnek a kilók.

ez meg azért 90 nap, mert kell 2-3-4 hónap hogy eredményt lásson valaki, ha kitartó.

2009. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

A 20.15-ös-nek .A linkben 2 hiba akad.Már röktön a címe az oldalnak Bulvár vagyis egy olyan lap ami nem biztos forrásból származik.Másik a cikk írójának semmi ezirányú végzettsége nincs vagyis akárki írhatta még akár te is.

Én szívbeteg vagyok és az orvosom ajánlotta ezt a diétát.

2009. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"A 20.15-ös-nek .A linkben 2 hiba akad.Már röktön a címe az oldalnak Bulvár vagyis egy olyan lap ami nem biztos forrásból származik.Másik a cikk írójának semmi ezirányú végzettsége nincs vagyis akárki írhatta még akár te is.

Én szívbeteg vagyok és az orvosom ajánlotta ezt a diétát."


A cikk címe az hogy "Bulvár kamudiéták", nem az oldal bulvár. Másodsorban lehet hogy az írónak nincs ilyen végzettsége, viszont a tettei beszélnek helyette. Elég sok versenyzőt felkészített már életében.

Azt hogy az orvos ezt ajánlotta csak sajnálni tudom.

Amúgy neked inkább egy kiegyensúlyozott egészséges diétát javasolnék, ami még az állapotodon is javítana...

pl: [link]

2009. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha sétálsz, biciklizel, focizol, konditerembe jársz rendszeresen, akkor nem a diéta miatt fogytál 10 kilót, hanem a mozgás miatt.
2009. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szerintem a diéták elvileg mind hatékonyak olyan embereknek, akiknek nincs rendszer az életükben. Nekem mondhatják, hogy egyem az adagom felét, de az relatív meg hogy egyek kevesebbet. A 90 napos meg szerintem nem azért hatékony, mert szétválasztós, hanem, mert megtanít arra, hogy megnézd mit is eszel. Én egyébként a Norbi Update-et ajánlom. A közhiedelem az, hogy ehhez meg kell venni az update-s termékeket. Hát nem! Norbi első könyvében minden részletesen benne van. Attól lehet simán fogyni anélkül, hogy bármilyen update-s cuccot megvennél a boltban és ez életmódváltás, nem pedig diéta, ami nagy különbség. Persze sportolni kell, anélkül semmi mellett nem tudod megtartani a súlyodat, de Norbi nem is ámít azzal, hogy nem kell sport. Engem nagyon nem érdekel, aki azt mondja, hogy ennek semmi tudományos alapja nincs. Mondjon jobbat!
2009. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Úgy őszintén,ha a 90 napos szétválasztó diétának nincs tudományos alapja szerinted a Norbi féle Up Date -nek van?Szerinted,ha a csokis palacsintát nem délután eszed hanem reggel akkor fogyaszt?
2009. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

NEm fogyaszt a palacsina reggel 8 kor, de tudodcsak reggel van. Így egész nap letudja dolgozni a szervezeted.

MÍg este már nincs ideje. Csak kisebb kcal tartalmúakra.

Csupán ennyi. MEg cuspán annyi h egy alapdiétában is délelőttre tömörítik a szénhidrátokat.

2009. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
76%
Sziasztok. Én másfél hét múlva végzek a diétával. Az eredmény szuper. Lehet, hogy sokak szerint egészségtelen ez a diéta, de tény, hogy mióta csinálom, megszűntek az epeproblémáim, az arcomról eltűntek a pattanások. Igaz én minden feh.napon odafigyelek, hogy elegendő mennyiségű fehérjéhez jussak, a többi napon is odafigyelek, nem éhezek. Heti 3x aerobicozok és nagyon jól érzem magam. De ami nekem a legfontosabb, hogy ezek után könnyen térek át az egészséges táplálkozásra. Azoknak meg, akik ezt a diétát csinálják, kitartást és sok sikert kívánok!!! :)
2009. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
21:18: ha tudnál bármit is az Update módszerről, akkor nem írtál volna akkora butaságot, hogy az Update szerint a csokis palacsinta fogyaszt. Tessék utána nézni a dolgoknak, mielőtt nekiállsz másoknak, mintha te mondanád meg a frankót, közben meg nem is tudsz semmit erről a módszerről, max. valakinek a valakijétől valamit hallottál felszínesen és most azért szidod, mert amúgy fogalmad sincs, hogy miből áll. Egyébként én 25 kilót fogytam tőle. Ja, és ez csak segít, nem lehet tőle rengeteget fogyni, ha nincs mozgás. Ezt Norbi is megmondta. Az Update baromi jó módszer, ugyanis akár egy életen keresztül be lehet tartani, mert nem diéta jellegű, hanem életmódváltás. Ezáltal a kilókat tartósan adod le.
2009. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!