Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Ha annyian ócsároljátok a...

Ha annyian ócsároljátok a 90napos diétát, akkor mondanátok olyat ami jó és hatásos?

Figyelt kérdés
Nagyon kíváncsi lennék rá.
2009. máj. 19. 15:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%

Általános diéta.

mindegy hogy adják elő, milyen mintaétrenddel, a lényege egy.

Egyél kevesebbet mint amit most,

ha éhes vagy, igyál vizet, sokszor ez is elég.

A szénhidrátokat pedig koncentrálja délelőttre, de egyben csökkentse is a hányadukat.

mozogjon napi egy órát. Ha most mozog, akkor többet mind eddig.

Ne egyen túlságosan feldolgozott ételeket.

2009. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
66%
Nem rossz szerintem,tudatosan össze kell állítani az étrendet,menüt és csak azt fogyasztod.Szerintem minden fogyókúrának ez az alapja.
2009. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

én mindig csak úgy tudtam fogyni, hogy 2-3 napig szinte semmit sem ettem, az alatt összement a gyomrom, utána pedig már nem bírtam sokat enni, csak kis adagokat. hetekig, hónapokig lehet ezt csinálni, és gyorsan fogysz tőle. én mindig szerettem a zöldségeket, gyümölcsöket, tejtermékeket, ezeket ettem akkor is, mikor keveset ettem, és nem lett semmi bajom. próbálj meg minél többet inni közben, lehetőleg vizet.

meglátod, 2-3 nap után már nem leszek éhes és nem kívánod az ételt.

2009. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
43%

Norbi update

nekem bevált.

2009. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

A fogyásnak egyetlenegy módja van, kevesebb energiát kell bevinni a szervezetbe, mint amennyit a szervezet elhasznál.


Hogy ezt hogy csinálod, milyen diétának hívod, hogy sportolsz mint az őrült és az elhasználtat növeled meg, az teljesen mindegy.


Ezek a diéták csak abban segítenek hogy a hétköznapok zabálásai helyett tartod magad valamilyen előíráshoz és ez sok embernek könnyebb, mint egész életében minden áldott nap odafigyelni arra, hogy mennyit eszik.

2009. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Tessék:

[link]


Ha ezt megérted akkor már nem lesz több gond a súlyoddal, persze akaraterő nélkül ez sem ér semmit.

2009. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
84%

Én most fogytam 3 hónap alatt 13 kilót , és mozgásom nem volt a napi átlagnál .

1. Napi 2liter szénsavmentes, vagy enyhén dúsított ásványvizet igyon meg. (az összes oldott ásványi anyagtartalom minnél kevesebb legyen kb. 500mg/l környékén)

2. Reggelire vagy almát, vagy szendvicset, de ha szendvics akkor inkább barna kenyérrel vagy zsemle vagy korpás- és kevés vaj megengedett, felvágottbol vagy pulyka vagy sonka(diszno párizsi, téliszalámit ne)és tegyél még bele vagy uborkát vagy paprikát esetleg paradicsomot de aki ugy szereti azt tehet midnegyikből. Garantáltan hatni fog és egézségesebb is leszel.

Utána 10 óra felé ha éhes vagy ebéd előtt lehet fogyasztani gyümölcsöt vagy akár elrgáni répát:)

Ebéd: a lényeg hogy hozzá kell szokni kis adagokhoz. Sokan ugy vannak vele hogy nagyon szeretik ami épp van és nagoyn teleeszik magukat...gondlni kell arra hogy még számtalanszor fogom ezt enni , és lassan kell enni nem rögtön behabzsolni, kimérten, lassan.

Utána ehetsz továbbiakban még gyümölcsöt vagy zöldséget vacsorát hagyd el az sz.tem csak felesleges kalória mennyiség éjszakára, nem tudod ledolgozni alvás közben:)

A google-ba ird be hogy kalóriatáblázat és ott nézd át mi menyni kealóriát tartalmaz. Egy férfinak ált. ajánlott bevitel minimum 1000kalória/nap ennél lejjebb nem szabad és felesleges koplalni nem kell igy is lehet fogyni élő példa vagyok:D persze ha mozogsz is akkor még eredméynesebb leszel. Lényeg hogy egézségesen élj , sok fehérjét kell fogyasztani( tojás, tej, húsok-disznot, marhát ,libát,kacsát mellőzni ajánlott inkább pulyka, baromfi.) Sok sikert!

2009. máj. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Ugyanazt akartam írni, amit a 17:12-s. Én is erre esküszöm.
2009. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, javaslatot.

Én eddig a 90 naposat csináltam,kb 2hónanál tartok le is ment több mint 10 kg. Az emésztésem is rendben van, mert előtte igencsak rossz volt :S Emellett napirendszerességgel bicajozok, sétálok . Hetente többször is focizok és konditerembe is járok. Mégis kezdek aggódni mert sokat azt írják hogy nem egészséges ez a diéta.

2009. máj. 19. 19:05
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

Nem véletlen:

[link]

2009. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!