Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kinek vállt be a 90napos? Ki,...

Kinek vállt be a 90napos? Ki, mennyit fogyott? Van olyan aki nem fogyott semmit?

Figyelt kérdés
Arra lennnék kiváncsi,hogy ezzel a diétával fogytatok,vagy a diéta melletti edzéssel(!!)? Meg hogy mennyit,és hogyan
2009. ápr. 18. 16:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, ha ennél a 90 naposnál feldobom a testkompozíció figyelését mindenki mélyen hallgat... Ennyit a hitelességéről...
2009. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a testkompozíciósnak: te konnyen beszélsz,gondolom,nem szorulsz diétára,ha ez a véleményed.hiába vagy tele izommal,ha nem diétázol, és csak tornázol,mire mész vele. ha belenézel a tukorbe épp olyan dagattnak látod magad,mint a torna elott. errol ennyit.persze a diéta alatt is elonyos tornázni.
2009. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az elozo vagyok: ja és gondolom az emberek azért kezdik el a diétát,mert eloszoris nem izmosodni szeretnének,hanem fogyni.aki izmososdni szeretne,menjen el fitness terembe és ne diétázzon.és nekik/nekunk/ eloszoris igen az számít,h kevesebbet mutasson a mérleg és kevesebbek legyenek a centik. az meg hulyeség,h a fogyásnál csak az izmokból vesztunk és kevesebbet a zsírból,mert pl.100 kg-s ember ha lefogy 70 kg-ra,az szerinted 80%-ban izomból veszt? mert szerintem nem.
2009. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

jelentem, én mértem testzsírszázalékot és vizet is január 26-án. Akkor kezdtem a 90 napost, ami most vasárnap jár le. nagy súlyról 100,5 kiló indultam (168 centi) és most szerdán voltam 82,5. Közben jártam heti 2x konditerembe és a hét többi napján tévézés közben szobabiciztem. A zsírszázalékom is csökkent és a hasam körmérete 20 centit. vesztettem zsírt és eközben szépen építettem izmot. Igaz, én nem ettem kenyeret akkor sem, amikor fehérjenapon lehetett és szedtem a bioCLA+T-t. kemény volt a három víznap, de a gyümölcsnapot például élveztem. Sokkal könnyebben tornázom, a felüléseket jobban bírom. (ja és 43 évesen 4 gyerekem van, alegkisebb kettő és fél és 2 éves koráig szopizott négyszer)A diétát nem fogyókúraként kell felfogni, hanem életmódváltásként. Valóban ez az a diéta, amitől megváltozol. Egészségtan tanár vagyok, így tudom mi zajlott odabent, de azt is tudom mitől lett a rengeteg túlsúly. Most simán letagadhatnék 10-15 kilót, mert senki meg nem mondaná, hogy nem 70 kiló vagyok, hanem 82. Szóval kitartás!!!

2009. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocsánatot kérek előre az offolásért, de: én 163cm vagyok, és 62 kg. Le szeretnék fogyni 16kg-ot! Ezzel a 90 napos diétával sikerülhet? Ha igen mennyi idő alatt? (heti 5x futok de nem a fogyás miatt)
2013. szept. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!