Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Kinek vállt be a 90napos? Ki,...

Kinek vállt be a 90napos? Ki, mennyit fogyott? Van olyan aki nem fogyott semmit?

Figyelt kérdés
Arra lennnék kiváncsi,hogy ezzel a diétával fogytatok,vagy a diéta melletti edzéssel(!!)? Meg hogy mennyit,és hogyan
2009. ápr. 18. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
egyértelmű, hogy a diéta mellé kell az edzés másképp semmit se ér.. persze 2-3kg minuszt el lehet érni sport nélkül, de többet nem
2009. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Szia én leadtam vele 14 kg ot, eleinte heti háromszor tornáztam mellette, de nem igazán volt hatása, aztán torna nélkül csináltam. így is fogytam. viszont utána futni jártam ami diéta nélkül is csodát tett. igaz eleinte nehezen metn, de megéri. nem sokat futok kb. 20 30 percet heti kétszer háromszor, de fantasztikus hatása van, csodás alakot csinál és sokkal magabiztosabban érzem magam.
2009. ápr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Szia,

60 kilósan kezdtem, két hónap alatt lement 5kiló, úgy hogy semmit nem sportoltam. Miután abbahagytam a diétát , utána kezdtem el sportolni, és 3 hét alatt lement még 3kiló. Szóval sztem nagyon jó ez a 90napos.

2009. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%

"Szia,

60 kilósan kezdtem, két hónap alatt lement 5kiló, úgy hogy semmit nem sportoltam. Miután abbahagytam a diétát , utána kezdtem el sportolni, és 3 hét alatt lement még 3kiló. Szóval sztem nagyon jó ez a 90napos."

Ezek után azt mondod, hogy jó? Nevetséges...

2009. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
én is csinálom ezt a diétát.még csak a felénél vagyok,de elég jól haladok. kb.heti 2-3-szor biciklizek. van olyan ismerosom,aki végigcsinálta,semmit sem sportolt,mégis fogyott 15 kg-t a 3 hónap alatt.és nem is volt 100 kg-s,mielott valaki ezzel jonne. szerintem,akinek csak 5 kg feleslege van,annak nem annyira sikeres ez a diéta,mert nem hiszem,h 5 kg-hoz ezt a 90 napos diétát kellene csinálnia,ugyanis kis odafigyeléssel, 1 kis mozgással is lehet fogyni 5 kg-t akár 1 hónap alatt.ezt a diétát olyanoknak ajánlom,akiknek tobb a felesleg,nem pedig olyanoknak,akik azon aggódnak,h felszedtek pár dkg-ot, és le szeretnék adni. akinek van akaratereje,kitartása ,az végig is tudja csinálni ezt a diétát. és persze a diéta után is oda kell figyelni az étkezésre,mert,ha ugyanúgy folytatjuk,mint a diéta elott,akkor viszont semmi értelme elkezdeni.
2009. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
az elozo vagyok. lehetetlen nem fogyni ezzel a diétával.
2009. ápr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A kezdeti idegenkedés ellenére én is csak jót mondhatok erről a diétáról. Becsületesen végigcsináltam, sikerült is 15 kg-ot fogynom, a második hónaptól szobabicóztam, s mellette rendszeresen gyalogoltam. Többektől hallottam viszont, hogy az aerob edzéssel többre mentem volna. Legközelebb majd azzal egészítem ki a diétát, meg sokkal több folyadékfogyasztással.

De csak óvatosan, vigyázz, mert csak akkor nem jön vissza, amit leadtál, ha tényleg életmódot váltasz!

2009. ápr. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én még nem fejeztem be a diétát, még kb fél hónap hátra van, de eddig leadtam 11 kg-t.Sportolni igazán nem sportoltam, de olyan nap nincs, mikor ne kerékpároznék. Napi 15 km simán benne van a bicajomban. Ezen kívül heti 1-szer vagy 2-szer barátnőmmel sétálunk 6-8 km-t. Szóval lehet vele fogyni. :)

2009. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó és most tegye fel a kezét, aki mért előtte és utána testkompozíciót!

Mivel fehérjeszegény diéta ezért az izmok "éheznek" ezáltal szépen bomlanak lefelé, nem mondom h zsír nem megy le de ezzel együtt az izomzatot is szépen bontja, így perszeh könnyű fogyni...

El kellene gondolkozni, hogy mi számít... Az hogy kevesebbet mutasson a mérleg? Azt, hogy kevesebb legyen a centi? Nekem inkább az számít, hogy mit látok a tükörben a súlytól függetlenül... De erre a 90 napos nem alkalmas, hanem csak az idióta elvakult kilóhajkurászásra...

Gondolkozzatok el mi a fontosabb, és hogy a jobb!

2009. ápr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
En 83 kg_al kezdtem egyaltalan semmit nem sportoltam,megcsak nem is gyalogolok,de pontosan betartom. 1 honap alatt 9 kg minusz!
2009. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!