Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Életmódváltást hogyan tegyem?

Életmódváltást hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Kell csinálnom tiktólistát?

Tudtok segíteni abban hogy a kényszeres evesem hogy hagyjam abba?



2022. febr. 27. 18:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%
A 3-ra én is nyomtam már párszor pirosat, mert igaz, hogy jókat ír, de nagyon hosszú és unom, hogy minden egyes kérdés alatt végig kell görgetnem.
2022. febr. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek, én hetek óta unom a hármast. Egyszer megírta ezt, azóta vágólapon tartja és csak bemásolgatja minden kérdés alá.


Ráadásul nem, a fogyás nem egyszerű és nem könnyű. Az alap persze az, hogy égess el több kalóriát, mint amit beviszel, ezt egy ovisnak is el lehet magyarázni. De ez kb annyi, mintha a hogyan legyek gazdag kérdésre valaki azt mondaná, hogy dolgozz, keress pénzt, fektess be, vállalkozz. Igen, ez így egyszerűen hangzik, de a lényeg nem ez, hanem a hogyan. Arra is ad pár tippet a hármas, de ne mondjuk akkor se, hogy ezek egyszerűenk.

2022. febr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12. Ha nagyon szőrözni akarunk a megfogalmazáson, akkor de, egyszerű (mert a képlet egyszerű), de nem könnyű, mert megvalósítani sok ember számára nem (mindig) könnyű, és aki nem tudja, hogy mit hogyan, annak valóban nem elég annyit leírni, hogy egyél kevesebbet, mozogj többet, mert nem tudja, hogy ezt hosszú távon milyen stratégiákkal lehet megvalósítani. Szóval abszolút egyetértek veled, csak szerintem egyszerű, de nem könnyű (de tényleg nem vitatkozni akarok, csak erre akartam rámutatni :) ).
2022. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
52%
5. Igen. Én pl lenyomtam, mibden kérdés alatt ahova ezt a litániát behányja, mert baromira nem olyan egyszerű, legalábbis a gyakorlatban nem. Rengeteg nehezítő körülménye van/ lehet a fogyásnak, így az elmélet és a gyakorlat igencsak távol van egymástól. Aki leegyszerűsíti az hazudik. Ennyi.
2022. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!