Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tovább? Életmódváltást,...

Hogyan tovább? Életmódváltást, de hogyan?

Figyelt kérdés
Már csak 6 napom van a 90 naposból,közel-10 kg nál tartok!szeretnék olyanoktól tanácsoat kérni,de komolyaktól,akik már végig Azt tudom,hogy még 90 napig gyümölcsöt kell enni délelőtt,de milyen életmódváltást javasoltok?
2009. máj. 4. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,megkerdezhetem mennyirol indultal,es mennyi kilo vagy? Egyebkent szerintem,akkor nem hizod vissza,hogyha kisebb adagokat eszel mint a dieta elott. Tornazol mellette,vagy futsz,nem kell mindennap,ha mar elerted a sulyt,eleg 3x egy heten.Sok feherjet egyel. Peldaul: Csirkemell,Tojas,Hal.Ne igyal cukros uditoket,inkabb igyal Shaket.Probalj minnel kevesebb kenyeret,lisztes dolgokat enni. De persze,minden eheto,MERTEKKEL! Ezen van a hangsuly,a merteken.. Tovabbi sok sikert :)
2009. máj. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

66.5kg ról indultam,most olyan 57-57.5kg vagyokez változó,de már ezzel is elégedett vagyok!Egyébként régen sem ittam cukros üditőket,se zsirosat,talán az volt épp a baj,hogy egyszer ettem egy nap,s nem volt igy megfelelő az anyagcserém!

Köszi a válaszodat!

2009. máj. 4. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a 90 napos után úgy is sikerült a súlyom tartani, h de. nem gyümölcsöt ettem. inkább egy jó kis tk. müzlit vagy rozskenyeret. szokj le a cukorról, fehér lisztről, rizsről, krumpliról, és marad a súlyod, sőt, még lehet, h tovább csökken.
2009. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!