Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A sok kritika miatt abbahagyta...

A sok kritika miatt abbahagytam a 90 naposat. De most akkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején tartottam, de túl sok volt a negatív kritika, valamint a józan ész győzött, szol abbahagytam.

Arra jó volt, hogy rászoktam a gyümölcsre meg a sportolásra, meg kevesebbet eszek.

Annak van értelme, hogy egy napon belül szétválasztani a kajákat?

Mindenképpen fogok 5x kajolni, és kevesebbet mint eddig. Szerintem már ezis sokat dob, hogy csökkentek a mennyiségen.

Kenyeret és ilyesmiket próbálom elhagyni, valamint a köretet(krumpli, rizs) a hús mellől.

Még több gyümölcsöt és zöldséget fogok enni, valamint megiszom a napi 3-4l vizemet.

Sportolni eddig heti 4-5 alkalommal csináltam aerobot (40perc mozgás: séta, kocogás, futás majd 15-20 perc hasizom és csípő)

Úszni elmegyek ha tudok, félórára-órára.


Szerintetek így ér vmit?


Nincs pénzem norbis cuccokra meg drága kondigépekre.


2009. jún. 17. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Testkontroll könyvet olvasd el!
2009. jún. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok még egy olyan baromságot mint a 90napos. Nem értem, hogy miért jó az, ha egész délelőtt csak gyümölcsöt lehet enni. Valaki megmagyarázhatná.
2009. jún. 17. 14:13
 3/6 anonim válasza:
szia szerintem j lesz így, így is fogyni fogsz énis úgy fogytam le h este 5 után nem ettem és sokat mozogtam és kevesebb nasit ettem fogytam vele fél év alatt 12 kg-ot. most énis kipróbáltam a diétát de ki is írtam egy kérdést hogy cinsáljam vagy ne és sokat utánaolvastm és rájöttem h nem érdemes önsanyargatnom magam. énis így fogok fogyni mint te hajrá neked is:) szorítok h együtt lefogyjunk:)
2009. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Énis drukkolok neked!

Gratulálok a 12 mínuszhoz ;)

Mennyit szeretnél még leadni?

nekem nem kell sokat szerintem. sőt, nem is érdekelnek a kilók, csak az alakom :(

hasammal és a csípőmmel vannak gondok. Azt sem bánnám, ha a mellem kisebb lenne :D

Na kitartás :)

2009. jún. 18. 00:08
 5/6 A kérdező kommentje:

Elolvastam a kérdésedet még1x. Én 17 leszek nemsokára :) És 166cm vagyok és 57 kg, szol így nem olyan vészes, de nem tok szinte semmit felvenni. mert hatalmas a hasam és széles a csípőm! Ráadásul a melleim akadályoznak a futásban:S És így feszült vagyok mindig meg nem merek emberekkel lenni, főleg nem másokkal megismerkedni.... De nekem ez részben genetika:( de azér remélem sikerülni fog a fogyás, egészségesen :)

Ja és én is hétfőn kezdtem XD de ennyi ielég is volt a 90naposból :D bár a kitartásommal nem lett vna probléma, csak hülye voltam hogy ilyen sz*rba belekezdtem.

Ha van kedved dumálni, írj privit:)

2009. jún. 18. 00:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért jó, ha egész délelőtt gyümölcsöt eszel, mert reggel így beindul az emésztésed, gyorsul az anyagcseréd. Főleg a savas gyümölcsöktől, almától, narancstól. Utána amit megeszel, már ezzel a felturbózott anyagcserével dolgozza fel a szervezeted.

Hasonló elven működik az a módszer is, hogy éhgyomorra citromos vizet igyál.

2009. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!