Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermek láthatásra a Családseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermek láthatásra a Családsegítőbe viszem a gyermekemet, elkisérhet bennünket valamelyik nagyszülő?

Figyelt kérdés
A várakozó helyiségben bent lehet velem amig várakozunk ha elkisér? Jól tudom hogy csak a kijelölt külön helységben nem szabad a láthatást zavarni és egyébkent ott lehet?
2010. jún. 4. 14:04
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért akkora baj, ha megy a nagymama is? A láthatáson nincs ott. Ahhoz meg az apának semmi köze, hogy az oda vissza úton ott van-e a mama vagy sem. Ő nem az anyósát megy látni, hanem a gyermekét. Foglalkozzon azzal, örüljön, hogy láthatja. Azon viszont én elgondolkodtam, hogy milyen ember lehet az, akitől a (ex)felesége annyira fél, hogy még a családsegítőbe sem mer egyedül menni. Az sem véletlen, hogy csak felügyelet mellett találkozhat a gyerekével.
2010. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!