Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermek láthatásra a Családseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermek láthatásra a Családsegítőbe viszem a gyermekemet, elkisérhet bennünket valamelyik nagyszülő?

Figyelt kérdés
A várakozó helyiségben bent lehet velem amig várakozunk ha elkisér? Jól tudom hogy csak a kijelölt külön helységben nem szabad a láthatást zavarni és egyébkent ott lehet?
2010. jún. 4. 14:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hívd fel a családsegítőt,hogy jöhet e. Bár szerintem ha a láthatást nem zavarja, mivel az egy külön szobában zajlik, senkinek nem lehet kifogása. Ha meg biztonság érzetet ad az, hogy van melletted valaki akkor meg pláne menjen veletek.
2010. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Inkább egy helyesírás könyvet vigyél a nagyszülő helyett...
2010. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

A gyerek érzelmi fejlődése szempontjából az ilyen láthatás a lehetó legrosszabb. Ettől nem lesz jó az apával való kapcsolata,csak megzavarja a gyereket. Ha az apa valóban olyan,hogy nem láthatja enélkül a gyereket,akkor még az is jobb,ha nem találkoznak. A szüleidet pedig nem vinném,mert az csak újabb vita forrása lehetne.

A 15.00 apukának pedig igazat adok. Ma a bíróságok csak akkor nem ítélik az anyának a gyereket,ha masszív alkoholista vagy drogos,más esetben szinte mindig. Nem hátrány,ha az anya szeretőt tart,ha hatalmas adósságokat csinál,nem fizeti a közüzemi számlákat,de ruhákra meg kence-ficére futja,(a hölgynek a Bírósághoz beadott bevallása szerint 40 pólója van,5 kosztümje,25 szoknyája stb)a lakás koszosabb,mint egy cigányputri. Attól még ő az alkalmasabb a gyereknevelésre.

A szomszédban egy 4 gyerekes anyuka alkoholista volt,szeretőket tartott,első fokon mégis neki ítélték a gyerekeket. Másodfokon csak azért változtatták meg az ítéletet,mert a bíróság előtt a tárgyalóteremben esett el,mert annyira részeg volt.

Ezzel természetesen nem a kérdezőt akarom vádolni,csak a mai eljárás igazságtalanságát akarom szemléltetni.

2010. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Hagyjátok már rá...Vannak ilyen nők, nem lehet ezzel mit kezdeni, én szégyellem magam helyettük is. Ennyi, megváltoztatni nem lehet, ajánlott lenne nekik is szégyellni magukat, most is csak a fesztivált akarja csinálni, miközben épp tönkreteszi a gyereke egy napját, de általában ez a tudatukig nem jut el, kár is lenne mondani. Szóval igen, magaddal viheted a nagymamát, de könnyen lehet, hogy cirkusz lesz belőle, megjegyzem teljesen jogosan, és ez nem hatalommánia, ezek emberi érzések, amik mindenkiben jelen vannak, még benned is. én is cirkuszolnék, ha a férjem az anyjával hozná a családsegítőbe láthatásra a gyereket.
2010. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tegnap 14:50-esnek: Nem a habos véres nyálamat fröcsögtetem,a volt férjem drogos,ma is a családsegítőben találkozhat a kislányunkkal.Egyedül nem lehet vele elengedni,csak felügyelet mellett láthatja a gyereket.Mégse viszem oda anyámat kísérőnek.
2010. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%
A drogosok nem agresszívek, egészem más eset pl. egy alkoholista, vagy egy bántalmazó.Tudom mit beszélek.Ezen a területen dolgozom.
2010. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

14.03:és akkor egy agresszív embert még cukkolni kell.Gratula a "szakértelmedhez".Vagy talán azt se tudod,hogy a családsegítőben úgyis csak felügyelet mellett láthatja az apa a gyereket?


Egyébként meg az apát kellene megkérdezni,hogy mehet a nagyszülő,vagy inkább nem szeretne találkozni vele.

Persze ennyi empátiát hogyis várhatnánk el egy gyermeket nevelő embertől-sajnos.

2010. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem értelek, miért engem cseszegetsz?Joga van azzal menni, akivel akar.A nagyszülő magán a láthatáson nincs jelen, az egy elkülönített helyiségben van.

Akit ez felcukkol, az idegileg nincs rendben.

2010. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
13:08-as vagyok.A drogosok nem agresszivek? A "szakterület" kevés,az élet a lényeg.Az én drogos férjem nem volt agressziv,csak belőve szárította az 5 éves kislányunk haját a tele fürdőkádban.
2010. jún. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Jól látod.A drogos elveszti a kapcsolatát a valósággal és ezért veszélyes.De az is más amikor arra ébredsz, hogy a talajrészeg férjed, akitől válófélben vagy, az ágyad szélén ülve fojtogat éjjel.Ez nemcsak szakértelem, ez az ÉLET.Nem tudom miért gondoljátok, hogy aki ilyen területen dolgozik az egy rózsaszín felhőről csöppent oda tiszta véletlenül.
2010. jún. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!