Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermek láthatásra a Családseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermek láthatásra a Családsegítőbe viszem a gyermekemet, elkisérhet bennünket valamelyik nagyszülő?

Figyelt kérdés
A várakozó helyiségben bent lehet velem amig várakozunk ha elkisér? Jól tudom hogy csak a kijelölt külön helységben nem szabad a láthatást zavarni és egyébkent ott lehet?
2010. jún. 4. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%

Minek?

Ez csak vitát gerjeszthet.

Várjon meg kint,aztán menjetek vásárolni,vagy kávézni.

El tudom képzelni azt a szitut,ahol egy egyébként normális embert elkap az ideg,ha meglátja,apósát,anyósát.

Ez a gyermek napja,nem kellene elrontani.

Miért nem viszel egy könyvet,ha unatkozol?

2010. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek elsővel.Úgyis kínos a helyzet idegen körülmények között a gyereknek is találkozni a külön élő szülővel,az egész szitu abnormális,minek még gerjeszteni az indulatokat?
2010. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%

Ennyire tiltod a gyereket az apjától, hogy csak a családsegítőben találkozhat vele? És még ebbe is feszültséget akarsz vinni? Gratulálok!

Ne vigyél oda senkit, bírd ki azt a kis időt a szülők nélkül!!!

2010. jún. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem amíg nem tudjuk az okát, hogy miért oda viszi, addig talán ne ítélkezzünk.
2010. jún. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Ha mondjuk félsz a volt párodtól mert zaklatna, vagy agresszív, kötekedő, vigyél nyugodtan társaságot.Senkinek semmi köze, kivel érkeztek egyébként.

Aki ettől bepöccen, az egyébként sem normális, hanem egy korlátozó, hatalommániás.

2010. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%

14.44:abban azért egyetértesz,hogy nem azok hordják a gyereket a családsagítőbe,akik baromi jól megértik egymást?


Mondjak egy sztorit?

elvált szülők,válóok az,hogy a mama a lánya és az unoka mellé a vejét is gyermekként akarta kezelni.Válás után a mama ellehetetlenített minden láthatást,mert a vej nem engedelmeskedett neki.Az igazi vesztes a gyerek,meg az anyja mert soha nem nőhetnek fel.

2010. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Kedves válaszolók!

Azon elgondolkoztatok-e, vajon miért a családsegítőbe találkoznak?Nem hiszem, hogy véletlen lenne.

De ugye könnyebb a habos, véres nyálatokat fröcsögtetni...

2010. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Igen, elgondolkoztam azon, hogy miért a családsegítőbe viszi a gyereket! Igen, lehet, hogy az apa agresszív, egyébként zaklatná az anyát. De az is lehet, ami az én esetemben történt. A végtelenül önző anya a saját sértettsége miatt minden lehetséges mocskos eszközzel tiltja a gyereket (rendőrségen hamis váddal feljelent, meg akar veretni cigányokkal, stb.) annak ellenére, hogy a gyerek iszonyatosan apás, és szeretne velem találkozni. És azt a minimális láthatást, amit megitéltek, azt sem tudja lenyelni. Azóta is azon agyal, hogyan tudná továbbra is tiltani a gyereket, vagy legalább keresztbetenni ilyen dolgokkal, hogy pl. odahozza a szüleit kiabálni. Szóval elfogult vagyok, továbbra is tartom, hogy NE VIGYE ODA A SZÜLEIT, bírja ki, hogy nem hergeli az apát. Ha pedig az apa agresszív, akkor pedig azért ne hergelje ilyenekkel.

33F

2010. jún. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Valóban nem véletlenül történik itt a láthatás. Megpróbálom kiszűrni a nem rosszindulatú és használható hozzászólásokat. Köszönöm szépen Mindenkinek!
2010. jún. 4. 15:03
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha ártatlan vagy, miért ítélte meg a bíróság minden alap nélkül a felügyelet alatti láthatást...sajnálom.

De én meg ellenpéldát tudok, nem is egyet.Amikor apuka rendszeresen verte anyukát, de agyereket nem bántotta tettleg, csak szavakkal, mert annak ugye nem marad nyoma...

2010. jún. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!