Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ebben az esetben mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Férjemnek van egy kislánya a volt feleségétől, abban az időben amikor fogant a kislány a nő több férfival is létesített szexuális kapcsolatot, sajnos ez nemrég derült ki, így felmerült az is, hogy nem biztos hogy a saját gyermeke. Az anya tudta nélkül lehetséges a DNS vizsgálat? Rendkívűl gonosz, és szemét egy nő. Kérlek segítsetek, mit tegyünk?
2010. máj. 10. 12:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
77%

Itt nem az volt a kérdés,hogy pénzbe kerül e a dns teszt,hanem,hogy mit tegyenek ezek információ tudatában!Nekem anyukám párjának a volt felesége ilyen,hogy 10 éve nem hagyja őket nyugodtan élni állandóan perel meg kitalál mindenféle szarságot,hogy lehúzza anyagilag őket pedig itt is fent áll a veszély,hogy esetleg nem ő az apa az egyik gyereknek és bizony nagyon meg tudja keseríteni a volt feleség a pár életét és ez a kapcsolat rovására is mehet elég rendesen!

Nekem az a véleményem,hogy felesleges a múltat bolygatni,mert ha valaki az a szegény gyerek tényleg nem tehet semmiről és apjaként szereti a férjet és a gyerektartásnak arról kéne szólnia,hogy a gyerekre van költve,viszont ha nem ez a helyzet és az anya magára nyomja el a pénzt akkor érdemes megcsináltatni a tesztet és igaz akkor nem kell az anyának havonta fizetni,de a gyereknek bármikor lehet bármit venni,de azzal számolnotok kell,ha esetleg kiderül,hogy nem ő az apa benne is akarva akaratlan megváltoznak dolgok,mert ez a férfiaknak nagy érvágás ugye a büszkeség stb.ezeket kell mérlegelni és aztán dönteni!

Próbáljatok meg nem foglalkozni a volt feleséggel tudom nehéz,de nem tudtok mást tenni egyszer úgy is felnőnek a gyerekek és akkor könnyebb lesz,én nem javaslom a tesztet,mert ha övé a gyerek kidobtatok egy csomó pénzt,ha meg nem az övé az a gyerek és apa kapcsolatát ronthatja el keményen!

2010. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
41%
Az elrontás a cél+az hogy ne kelljen fizetni
2010. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, 60-70000 Ft egy DNS vizsgálat.A vizsgálatról nem kell tudni az anyukának, ha nem hivatalos.Nem árt óvatosnak lenni, nehogy úgy járjatok mint én.Válás után én neveltem fel a gyereket, majd mikor felnőtt mondta meg az anyuka, kitől van a leányzó.
2010. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%
13:33-as, ez nem ítélkezés?? Nagyon eldöntötted, mit akar a kérdező. Ismétlem, kezdj el bátran tartásdíjat fizetni nem a saját gyermeked után, aztán beszéljük újra a témát. Gondolom elvált anyuka vagy, aki ugrik a témára.... de ez csak tipp, nem ítélkezés.
2010. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
55%
13:31-et akartam írni, bocs, bár gondolom érti az illető
2010. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csináltathat de kéredzetek meg egy ügyvédet mert hivatalosan is kérheti.
2010. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!