Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? A még férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A még férjem édesapja meghalt ma, ebben az esetben hogyan, mit kell tenni? Csendben maradni, vagy a segítségére lenni ha kéri?

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen módon váltok. Ha meg tudtatok maradni normális viszonyban, kérdezz rá, igényli-e a segítségedet. Ha veszekedés, köpködés van a válásig, csak egy részvéttáviratot küldj a férjednek.
2011. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csendben maradni és segíteni neki, ha kéri. Apróságokat csinálj meg neki, tegyél oda neki egy teát vagy ilyesmi. És hallgasd meg, ha beszélni akar.
2011. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg segíthetsz e valamit!
2011. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te éltél a férjeddel, te tudod, milyen körülmények között, hogyan váltok el. Ha békében, nyilván segíts neki, amiben csak tudsz. Ha fasírtban vagytok, akkor meg elég egy részvétnyilvánítás. Ha gyerekek is vannak, az egy kicsit bonyolítja a dolgokat, mert akkor az egyik nagyapa halt meg, ami mindenképp érint titeket is.
2011. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már megkérdeztem tőle mindent. a válásunk nagyon vitás, a gyereken nem egyezünk. Mondtam neki , hogy tegyünk most félre mindent egy kicsit, és ha kell segítenem valamiben , csak szóljon. beszélni sem hajlandó egy szót sem velem, csak a gyerekért jött el, és már ment is. :(
2011. aug. 22. 17:41
 6/9 A kérdező kommentje:
a fiunk 6 éves, a nagyapját pedig fél éve ismeri, mert eddig nem beszéltünk egymással. Senkivel nem tartotta a férjem a a kapcsolatot a családjából
2011. aug. 22. 17:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha veled sem hajlandó még szóba állni sem, ahogy írtad, nem kell segíteni, nem kell sajnálni.
2011. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben semmit ne tegyél. Nem érdemes.

Ha van özvegye, neki küldhetsz egy részvéttáviratot.

2011. aug. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de látom rajta hogy beszélne meg minden, de makacs! a testvéreivel és az anyjával, már beszéltem, de ő egyáltalán nem hajlandó semmire. Nyilván nem eröltetem, nem zaklatom. Annyi van, hogy elvitte a gyereket ma , de én kértem hogy ne vigye, mert a agyereknek nem kell látni, hogy ők sírnak, meg minden, de azt mondta hogy én azzal ne foglalkozzak!! Tanácstalan vagyok!
2011. aug. 22. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!