Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az ha...

Szerintetek miért van az ha egy nő megüt egy férfit az csendben eltűri?

Figyelt kérdés

A filmekben igy van nem tudom ez mennyire működik a valóságban.


Nekem azt mondta a párom ha pofonvágnám visszakézböl akkorát kapnák hogy nem tenném zsebre.


2011. júl. 8. 14:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A film egy, a valóság más. Mindenesetre egy úriember nem üt nőhöz.
2011. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Valóságban még nem voltam ilyen szituációban,még nem láttam élőben ilyet(nem is szeretnék)
2011. júl. 8. 14:10
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak igaza van. A legaljasabb dolog, mikor a gyengébb kihasználja a gyengeségét. Nem, ha megütötted, vállald a következményeit, h viszonozza. Te kezdted, ő csak válaszolt rá - a te módszereddel.

Mint mikor a kistesó üti a nagyot, ejnyebejnyét (se) kap, de ha a nagy üt vissza, áll a bál. Miért is? Ő csak VISSZAadta, amit a kicsi csinál.

2011. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%

Egyetertek az elsovel. Amugy nem mindegy, hogy egy ferfi ut meg not mert egy agressziv marha, vagy egy no, ha pl. valamivel bunko modra megbantottak.


Amugy aranyos kis parod van, ha ilyet mondott neked. Latszik mennyire "tolerans" tipus. Egy ilyesmi utan ugy otthagynam mint a huzat.



26L

2011. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ezért fura nekem ez az egész.A nőnek ugyanugy nincs joga megütni egy férfit,mint férfiként megütni egy nőt.

Valahogy mégis ugy jön le hogyha a nő pofozkodik az még belefér,de ha egy Férfi akkor az állat.

2011. júl. 8. 14:15
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is beszélgettem már ilyesmiről a párommal, ő azt mondta, SOHA nem pofozna meg, még akkor se, ha én igen. Egy nő szerintem könnyebben eljut eddig, mint egy férfi, ha egy férfi pofoz, abban már akkora düh van, hogy komoly kárt tud tenni.
2011. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

14:13


Valamivel megbántották?és egy alap arra hogy megüssön valakit?

2011. júl. 8. 14:16
 8/17 anonim ***** válasza:
Jó az igaz hogy a ferfi is visszaadhatja csak ugy mert megütötted... De tényleg ha nagyon megbánt egy nőt vagy megcsalja.. szerintem még meg is érdemel a férfi egy pofont.. :)
2011. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik. Ha ő üt engem agresszív... de én is agresszív vagyok, ha megütöm őt, bármi az indok.

Ő sérteget, nyugodt szívvel felpofozom. Én sértegetem, ő nem pofozhat fel, mert ffi?


Akkor legyen bennem annyi tartás, h én sem ütöm meg őt, mert ugyanolyan agresszív állat vagyok.

2011. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. persze nagyobb dologra gondolok nem ilyen kis veszekedésekre..
2011. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!