Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az ha...

Szerintetek miért van az ha egy nő megüt egy férfit az csendben eltűri?

Figyelt kérdés

A filmekben igy van nem tudom ez mennyire működik a valóságban.


Nekem azt mondta a párom ha pofonvágnám visszakézböl akkorát kapnák hogy nem tenném zsebre.


2011. júl. 8. 14:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ezek szerint ha a nő a megcsaló és a férfi megüti akkor egy állat.

Ha a férfi csalja meg a nőt akkor kijár a pasinak a pofon?

2011. júl. 8. 14:21
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát igazából a pasinak is megvan a joga hogy ideges legyen ha megcsalják de azért ő erőssebbet is ütne.. De ez a köztük lévö kapcsolattól is függ
2011. júl. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem addig nő a nő, amíg nőként viselkedik, és nem él vissza ezzel :P Ha már nem nőként viselkedik, és verekszik, akkor nem nő, és vissza is ütök.


Na ez az elvem de a gyakorlatban egyszer ütött meg egy nő, nem ütöttem vissza, viszont soha többé nem látott :P

2011. júl. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"miért van az ha egy nő megüt egy férfit az csendben eltűri?"

Nem minden esetben van így, de annak több oka lehet.

Az egyik, hogy a nő ütése nem lépi át az ingerküszöbét, kvázi nevetséges dolognak értékeli.

A másik, hogy nem alacsonyodik le arra a szintre, amit a véleménye szerint a nő ezzel a vitamódszerrel éppen képvisel.

A harmadik, hogy egyenlőtlennek érezné a küzdelmet, és a fair play szellemében más módszert keres a vitatkozásra.

A negyedik (extrém eset), hogy nem tud reagálni, mert ki van kötözve és be van tömve a szája.

Az ötödik, hogy a nő az erősebb, és kvázi meg van félemlítve, vagy úgy ítéli meg, hogyha reagálna, akkor a nő védelmére kelnének sokan, és ebbe az utcába nem akar belemenni.

A hatodik (a leggyakoribb eset), hogy miután sokkal nagyobbat tud ütni, felelősebb döntést hoz arról, hogy alkalmazza-e ezt az eszközt, mint a nő a sajátjáról.


"azt mondta a párom ha pofonvágnám visszakézböl akkorát kapnék"

A párodnál, az hogy pofánvágod, már átlépné az ingerküszöböt. LEgalábbis ő most így gondolja.

2011. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mindig tűri el csendben.
2011. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mert a férfi leszaarja a nőt..
2011. júl. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az arcon csapás tudatalatti berögződés, hogy a legmegalázóbb dolog mindenki számára, a legjobban ez dühíti fel az embereket, mert tehetetlennek érzik magukat. Sok nő erre épít, hogy kihasználja a női gyengeséget, hogy őket úgysem üthetik meg. Másrészt ugye azt vallják, hogy egy férfi sokkal erősebb mint egy nő így nem tud ugyan akkora "értékű" (erejű) ütést visszaadni, csak nagyobbat. Én is azt vallom, hogy az erősebbek ne éljenek vissza az erejükkel, ahogy a gyengébbek se a hátrányukkal. Vannak indokolt esetek, amikor az udvariasságot viszont el kell felejteni. Manapság egyenjogúság van, ha egy nő indokolatlanul megüt egy férfit, ne lepődjön meg ha visszakapja azt amit ő adott.
2013. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!