Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam apának vagy maradjak...

Elmondjam apának vagy maradjak csendben?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok.Már régóta tudom hogy anyám a nővére férjével csalja apát.Pár hete nagynénim férje nálam is bepróbálkozott-de elküldtem a fenébe, nem is tudom honnan vesz bátorságot ilyenekhez.Anyunak elmeséltem mi történ és egyből megkért hogy ne szóljak apunak erről ami velem történt.(Mivel apa elég heves vérmérsékletű ezt meg is értem).Ám ma anya itthon hagyta a telefonját és felhívott hogy töröljem is az sms-eit és miközben töröltem őket pont jött neki egy pikáns sms a nővére férjétől...Azóta tök ideges vagyok nem tudom mi lenne helyes.Szólni apunak vagy csendben maradni?:/
2011. febr. 12. 21:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szólj,megérdemli anyud!
2011. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
93%
Apádnak mindenképp tudnia kell erről!
2011. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
92%

Hát, szép egy anyád van, bocs....téged ilyenekre használ(ni)én biztos nem falaznék neki, akár milyen apám...

Váljon el, vagy egyszerűen menjen csak külön, és édelegjenek úgy.

2011. febr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
88%
Szólj.
2011. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szólsz azzal olyan mint ha te is támogatnád ezt az egészet.

Ha később apud megtudja téged is okolhat és joggal,nem vagy már gyerek.

2011. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
68%

Ne szólj,de mond meg anyukádnak, hogy mielőbb rendezze az életét.

Egyébként elég undorító,hogy ebbe így bevont téged.

2011. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak apádat,de a saját nővérét is alázza az anyád és még téged is.

Én felnyomtam apámat amikor hallottam miket beszél a luvnyájával.Nálunk is apu volt az ideggyenge,de mindíg Ő terrorizálta muttert,h.biztos csalj...szóval magából indult ki.Szólj apádnak.

2011. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék apád, én tudni szeretnék róla.

Az meg kifejezetten gázos, hogy úgy gondolta az ürge, nálad is bepróbálkozik, hátha olyan vagy mint anyád, és téged is lehet...

Anyád meg erre annyit mond, hogy hallgass... rosszabbul is járhattál volna.

Arról mindenképp szólj, hogy nálad bepróbálkozott.

2011. febr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
24%
Én nem szólnék a helyedben, ez az ő dolga. Inkább vele beszélj, hogy fejezze be ezt az életvitelt, mert nagyon rossz érzés ez neked. Egyébként, ezért biztos majd jól lepontoztok: ki tudja, mi áll a hátterében annak, hogy anyukád más férfinél keresi a boldogságot. Persze gusztustalan amit csinál, főleg, hogy a sógorával.
2011. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
8%
Sztem hagyd a fenébe elvégre családban marad :D
2011. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!