Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam apának vagy maradjak...

Elmondjam apának vagy maradjak csendben?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok.Már régóta tudom hogy anyám a nővére férjével csalja apát.Pár hete nagynénim férje nálam is bepróbálkozott-de elküldtem a fenébe, nem is tudom honnan vesz bátorságot ilyenekhez.Anyunak elmeséltem mi történ és egyből megkért hogy ne szóljak apunak erről ami velem történt.(Mivel apa elég heves vérmérsékletű ezt meg is értem).Ám ma anya itthon hagyta a telefonját és felhívott hogy töröljem is az sms-eit és miközben töröltem őket pont jött neki egy pikáns sms a nővére férjétől...Azóta tök ideges vagyok nem tudom mi lenne helyes.Szólni apunak vagy csendben maradni?:/
2011. febr. 12. 21:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
70%
Anyád egy gerinctelen k..., a nagybátyád egy mocskos tetű, te meg inkább ne szólj, de anyádat szájonvághatnád.
2011. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom! Ez így szomorú, apud szereti, anyád meg csalja folyamatosan. NE SZÓLJ APUDNAK!! Anyáddal beszélj, s próbáld meg valahogy 'lebeszélni', megtudni mit kéne apudnak tennie, hogy tőle is akarjon valamit, hogy mi a baj. S amikor megtudtad, beszélj apuddal, vezesd rá, hogy lepje meg így anyudat, mert titokban elárulta, hogy erre vágyna. De a valós indok maradjon titok. Próbáld meg inkább szerintem ismét összehozni a szüleidet, vagy egyszerűen csak ne szólj semmit, s az élet megoldja, ha anyud nem.
2011. febr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ha jól értelek, néhány hete próbált rád az anyád pasija, ezt közölted anyáddal, aki ezt követően nem rúgta ki azt a gerinctelen (....)-t, hanem folytatja vele a viszonyát.

Szóljál az apádnak, ha belőle többet nézel ki mint anyádtól.

Anyád ugyanis anyaként csődöt mondott.

2011. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Gondold végig,hogy te fordított esetben tudni szeretnéd-e,hogy a párod,akiben vakon bízol félrelép.Szerintem igen,úgyhogy....
2011. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
anyukád nővére tud róla? ha vele beszélnél?
2011. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
76%
Én biztosan nem szólnék..nem az a típus vagyok aki szereti a sz*rt kavarni. és ha te elkülted ugyis a fenébe a nagybácsit többet biztosan nem fog téged zaklatni. Anyukád magánélete rá tartozik, ha megkér h töröld ki az smseit + hasonlók mond meg neki h nem falazol neki, de nemis szólsz bele..
2011. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
83%

Emberek eszeteknél vagytok?Ne szóljon?Örüljön hogy van egy családja?

Mit ér el ezekkel ha van két szülő egy kecóban de az eggyik fűvel-fával ...ez nem házasság!Mindennél jobb akkor már ha külön mennek.

Nem szarkavarás ha szólsz,családi háborgás 100 hogy lesz de mindekinek ez a jobb,akinek nem az ugyse fog belőle cirkuszt csinálni,hisz akkor jó neki hogy mideki mást bac a párja...

És ha legközelebb nem csak bepróbálkozik a nagybácsi?Akkor meg kuss a neve a büdös kölkének és hagya?vagy mi?


Egyesek mennyire civilizáltak de mégis maradiak.Ne szólj mert szart kavarsz,jobb így...Kinek?Mert nem a kérdezőnek!

Hanem anyuci seggének.

2011. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
*en kialakítanék egy olyan helyzetet hogy a kecske is jóllakjon,meg a káposzta is megmaradjon.Pl a következö alkalommal ha anyád otthonhagyja a telefonját ne kitöröld az sms-eket hanem véletlenül ejtsd le a telefont apád elé,huppsz!Talán sikerül,és senki nem lesz hibás,amugy ha jól értem anyád 10 éve csalja csori apádat a sógorral,nem bírom ezt felfogni,szegény ember milyen tutyimutyi,jajj,sajnálom.Csak azt nem bírom felfogni hogy ha ennyire elfajul egy kapcsolat minek kell eröltetni? Váljanak el és senki nem aláz sz@rosra senkit! Érthetetlen,,,,szép lehet nálatok egy családi vacsora! Jajj!!!!
2011. febr. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Erről a jóban rosszban Szilviája jut eszembe...
2011. febr. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Szerintem is anyudnak mond el, hogy eleged van ebből, hogy már nálad is bepróbálkozik ez az ember és, hogy annyi nincsen benne, hogy a saját nővére házasságát tiszteletben tartsa de, hogy az sem érdekli, hogy a lányára is rászállnak...

Mond meg neki ha ő nem mondja el, akkor te mondod el.

Legyen benned annyi, hogy nem hagyod legalább apádat egy ilyen házasságban megszégyenítve, becsapva...

2011. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!