Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam apának vagy maradjak...

Elmondjam apának vagy maradjak csendben?

Figyelt kérdés
18éves lány vagyok.Már régóta tudom hogy anyám a nővére férjével csalja apát.Pár hete nagynénim férje nálam is bepróbálkozott-de elküldtem a fenébe, nem is tudom honnan vesz bátorságot ilyenekhez.Anyunak elmeséltem mi történ és egyből megkért hogy ne szóljak apunak erről ami velem történt.(Mivel apa elég heves vérmérsékletű ezt meg is értem).Ám ma anya itthon hagyta a telefonját és felhívott hogy töröljem is az sms-eit és miközben töröltem őket pont jött neki egy pikáns sms a nővére férjétől...Azóta tök ideges vagyok nem tudom mi lenne helyes.Szólni apunak vagy csendben maradni?:/
2011. febr. 12. 21:01
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
36%
Nem szólnék bele. Nem a te dolgod a szüleid magánéletével foglalkozni. Viszont ezt anyukámmal is közölném.
2011. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!