Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ebben az esetben mit lehet tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Férjemnek van egy kislánya a volt feleségétől, abban az időben amikor fogant a kislány a nő több férfival is létesített szexuális kapcsolatot, sajnos ez nemrég derült ki, így felmerült az is, hogy nem biztos hogy a saját gyermeke. Az anya tudta nélkül lehetséges a DNS vizsgálat? Rendkívűl gonosz, és szemét egy nő. Kérlek segítsetek, mit tegyünk?
2010. máj. 10. 12:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha az ő nevén van a gyermek, joga van hozzá! Viszont nagyon sokba kerűl egy ilyen vizsgálat.
2010. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%

Ha kifizeti kérheti a DNS viszgálatot

Gonosz, szemét?Lehet, de nem igazán kéne minősítened m

2010. máj. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Miért ne minősíthetné, ha egyszer az? Az én férjem volt felesége dettó, és én is minősítem nap mint nap, mivel szenvedek tőle nap mint nap. Nem én tehetek róla hogy tönkrement a házasságuk, a férjem mindent megtett anno hogy megmentse. Most már mi vagyunk a családja és nyugtot szeretnénk. Bocsánat az off-ért, de nem tudtam megállni, mert nem tudja milyen ez a helyzet aki nincs benne.
2010. máj. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Ne itélkezzünk már mások felett.

Nem lehetsz biztos abban hogy nem épp a kérdező a gonosz, szemét.(pl nem akarja hogy a férje gyerektartást fizessen és azért próbálkozik )

Ha kiderült a félrelépés akkor miért kell titokban az anya tudta nélkül megcsináltatni a tezstet.

Vagy a kiderült= hallottad a szomszéd néni szomszédjának a szomszédjától?

2010. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Elég furcsa.

Te ismered a nőt? Vagy ezt a férjed elmondása alapján gondolod?

Milyen a viszonya a gyermekkel? Nem azt kellene nézni, hogy ki az apa, ha a gyereket szereti,nem mindegy? most már..

2010. máj. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz az itt minősítgető válaszolókkal, akik képtelenek a kérdésre válaszolni. Ha nem a férjedé a gyerek, ne fizessen, egyértelmű. Ugorj be a gyámhatósághoz, és kérdezd meg, mit lehet tenni, mi ilyen esetben a hivatalos eljárás. Ott pontosan el fognak magyarázni mindent, hogy mit kell tennetek. Váláskor egyébként mindig célszerű megvizsgáltatni, hogy ki a gyerek apja, az ördög nem alszik... akkor azt hiszem, megcsinálják ingyenesen is a tesztet. Így viszont lehet, hogy ki kell fizetnie a férjednek, de megcsinálni biztos, hogy megcsinálják.
2010. máj. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
12:55-ös vagyok, már miért lenne mindegy... fizess egy idegen gyerek után tartásdíjat, és akkor beszéljük újra a dolgot. Valóban nem tudhatjuk milyen ember a kérdező, és azt sem milyen a volt feleség. A kérdező viszont ismeri a volt feleséget... valószínű több jogalapja van véleményt mondani róla mint itt bárki másnak. De nagyon eltértünk a témától. A lényeg hogy lehet DNS tesztet csináltatni, akár a nő tudta nélkül is, keress itt vissza korábbi DNS-es kérdésekre, én már többször találkoztam hasonlóval, volt aki konkrét címet is megadott ahol megcsinálják bárki tudta nélkül. Ha pedig beigazolódna a gyanútok, még a költségeket is az anyával fogják megfizettetni, amikor elindítjátok hogy a gyerek a nevéről lekerüljön. Ha pedig a férjedé, akkor is megéri megcsináltatni, hiszen nem jó ha már ilyen gyanú felmerül az emberben. Mindenkinek jó ha kiderül az igazság. Azért remélem hogy a férjedé a gyerek, hiszen ő ártatlan és nem tehet semmiről. Többiek, lehet lepontozni.
2010. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

MIt pattogsz? válaszoltam a kérdésre

"Ha kifizeti kérheti a DNS viszgálatot"


Mi a fenéért küldöd a gyámhatóságra?!


DNS tesztet kell csináltatni ami kb.60-100 ezer forint, és utána azzal lehet menni a bírósághoz

2010. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A válóper sem ingyenes, így természetesen a dns teszt sem az még akkor sem ha a válóperi tárgyaláshoz kérik
2010. máj. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyai minta nélküli apasági vizsgálat - szülőség megállapítása a gyermek és a feltételezett szülő DNS mintája alapján 99 000,-
2010. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!