Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet ebben az esetben tenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ebben az esetben tenni?

Figyelt kérdés

A szüleim válnak és apám nem hajlando gyerektartást fizetni

és már külön is élünk apámtol. Minden pénzünket elszedi mit lehet ez ellen tenni mert gyakran zaklat még minket.


2009. jún. 29. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen kérelmezzétek a bíróságon a gyerektartás díjat, mert azt köteles fizetni. Ha zaklat, én azt ajánlom, hogy forduljatok a rendőrséghez, akik majd a kezükbe veszik a dolgokat.
2009. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi de az se nagyon hatná meg mivel elég szenya szépen mondva mig ott laktunk muterral egész nap kin tültünk a kocsiban és szinte csak kajálni meg aludni jártunk be de ugy döntöttem ha nem hajlando gyerektartást fizetni el hagyom a család nevem és anyám család nevét veszem fel. Ez ellen tud valamit tenni??
2009. jún. 29. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attol meg nem fog fizetni, hogy mas nevet fogsz felvenni. Megertem a duhodet, es hogy merges vagy, teljesen megertelek, sajnallak benneteket.

Az ilyen alakokkal, mint a te faterod is, eros nagyon eros kezzel kell banni!

Magatol nem fog fizetni, eppen ezert kell minel elobb a birosagra irni, hogy keritek a gyerekelhelyezest es a gyerektarast is.

Van hol laknotok most anyukaddal? Hova mentetek?

A rendorsegre is jelentsetek be, hogy zaklat benneteket.

Ha nem dolgozik, akkor pedig az allam megelolegezi a gyerektartast, fog penzt kapni anyukad, es apukadnak azt majd kesobb vissza kell fizetnie.

Szoval anyukadnak mondd meg, hogy irjon a birosagra.

De ha ugyes vagy, bementek egyutt a gyamugyre anyukaddal, es ok is segitenek megfogalmazni a levelet, hogy minel elobb fizessen apad!!!!!

Nem dolgozik, mi?

2009. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert már ha nem akar fizetni akkor én nem vagyok köteles viselni az ö nevét tudomásom szerint a gyámügyre meg igyis ugyis be fogunk menni és legalább már 3 hete elköltöztünk onnan és legalább itt nyugalom van és nincs aki kötekedjen és kritizáljon.
2009. jún. 29. 14:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Először a nyugalmatok a legfontosabb, utána jöhet a többi. Gyerektartást köteles lesz fizetni, ha tetszik neki, ha nem. Az állam féle megelőlegezéssel kapcsolatban, sajnos én rossz példát tudnék mondani, mert nekem több mint három éve folyik a gyerektartásos perem az exemmel, de nem elölegeztek meg semmit, csak folyamatos a várakozás, meg a folytonos újratárgyalások hada. Bár azt hozzá kell tennem, hogy néha odaadja az egy havi tartásdíjat, de nem rendszeres a dolog. De ez nem azt jelenti, hogy veletek is ez fog történni.
2009. jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!