Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ellaposodott kapcsolat? - mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolat? - mi jelenti?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 06:44
 1/9 anonim válasza:
100%

Hát sztem már nagyon meg szoktátok hogy van és nem törődtök vele annyira mint a legelején...ez okzhatja sztem

Talán több mindent kéne eggyüttt csinálnotok és akkor talán jobb lenne

2010. ápr. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bók , mosoly ,ölelés nem figyelsz arra amit a másik mond.A megszokott dolgokon kívül nincs miről beszélnetek,nem érdekel a másik problémája.A szex is csak rutin szerűen történik, nincs már benne izzás, sem élvezet. Esetleg idegesít a másikkal való együtt lét.Az utcán nem fogjátok egymás kezét.
2010. ápr. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Próbálj többet kommunikálni a kedvesedel, dob fel magad egy kis udvarlással, még ha az elején nehéz is, de utána tetszeni fog.
2010. ápr. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
mármint a párodnak udvarolj és ne másnak:), és ne kifelé kacsintgass, mert azért laposodik el kapcsolat, ha többet törődsz magaddal mint a pároddal.
2010. ápr. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már nem nevettetek egy jót együtt több mint egy hete. Vagy amikor mondanál valamit, de aztán magadban tartod, mert úgyis tudod rá a válaszát.
2010. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én a párommal 5 éve élek együtt, és nekünk vannak hullámvölgyek. volt hogy én is ezt éreztem, h unalmas és ellaposodott. de igyekszünk akkor dolgozni rajta, megbeszéljük, elmondom, hogy így érzem, és igyekszünk változtatni. ami nekünk be szokott válni: sokat szeretkezünk. minél többet próbálnk, és szerepjátékkal, meg hasonló dolgokkal feldobjuk. elmegyünk moziba, és igyekszünk többet beszélgetni. ezek a dolgok mindig visszaterelik a jó mederbe a kapcsolatot. sokan azt hiszik, hogy egy normális kapcsolat mindig tökéletes kell, hogy legyen. de ez nem igaz. minden kapcsolat tökéletlen, és van ilyen. soha nem arról szól, hogy mesés, hanem arról, hpgy ha vannak ilyen problémák, azon EGYÜTT kell dolgozni, és nem állítom, hogy nem nehéz a dolog, de ez a lényege a párkapcsolatnak évek után. nem fenékig tejfel, igenis dolgozni kell rajta, nem is keveset. de megéri. mi most nagyon jó hónapokat élünk át. teljesen odáig vagyunk, de biztosan lesz ez még így máshogy megint.ez így normális szerintem.
2010. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszed észre, hogy unatkozol, mégsincs semmihez kedved.
2010. ápr. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon válaszokat kaptam, köszönöm és persze várok továbbiakat is még.
2010. ápr. 29. 21:37
 9/9 anonim válasza:

13 éve vagyunk együtt. 11 évig semmi gond, két éve született egy kisfiúnk, azóta minden megváltozott.

A gond az, h. egyedül hiába próbálom az ellaposodott kapcsolatot feldobni, vagy visszaterelni, nem megy.

Csak azért írtam le, mert ha nem tesztek ellene semmi, az a kapcsolat végéhez vezet.

Én már úgy érzem, nem szeretem.

Azt hiszem innét már nincs visszaút...

2010. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!