Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már ellaposodott kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már ellaposodott kapcsolat?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok 2 és fél éve vagyunk együtt a barátommal. Elején minden szép és jó volt, szerelem stb. Igaz szakítottunk is egy párszor, de mostanában olyan rideg lett, ha felhív sokszor bunkó úgy köszön el hogy csá, semmi puszi vagy ilyesmi (csak néha), és nem mondja hogy szeret én meg azért néha szívesen hallanám. Csak akkor mondja ha én mondom hogy szeretlek, ekkor mondja én is szeretlek. De magától nem! Sokszor úgy érzem hogy rutinos, megszokott köztünk minden (az érzelmek terén) ugyanis a szex változatos szóval azzal nincs gond, de én szeretném ha úgy kinyílvánízaná az érzéseit (ha vannak) mint régen! Régen szerelmes verseket is kaptam smsben! Mit csináljak? Szóvá tegyem? Hogyan hozzam helyre? Kösz a válaszokat! 22/L ő 24/F
2009. nov. 2. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Én ha fáradt vagyok/wc-znem kell esetleg éhes vagyok én is elég bunkón viselkedem, pedig alapból kedves vagyok.
2009. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mintha magamat láttam volna a srác helyében. A folyamat hasonló volt velem is és az exemmel is. Ő mindig azt akarta, hogy mondjam, hogy szeretem én meg nagyon nem akartam. Ne kaparj, ez sosem jó. Ne mondd neki te sem, figyelj egyáltalán észreveszi-e. Szerintem nem, ha pedig nem, akkor elindultatok a lejtőn. Egyébként ez tipikusan az egyik kritikus időszak.
2009. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen te nem tudsz mit helyrehozni, beszéld meg vele. Mondd el mit érzel, mit gondolsz. Lehet neki is vannak problémái azért ilyen veled. De akkor ezt meg kell beszélni, mert magától nem fog minden helyrejönni.
2009. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor tuti nem is szeret????:(((((( Mit tegyek?
2009. nov. 2. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy szeret-e vagy nem ezt csak ő tudja. Ennyi idő után már lehet az ő érzései kicsit alábbhagytak, de szerintem még szeret. Ha már az ágyban is unalmas akkor van baj. Nálunk mindig bejött valami kis laza kirándulás, közös program csak kettesben. Összehoz szerintem titeket is!
2009. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!