Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodott, rutinszerűvé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott, rutinszerűvé vált kapcsolat, részemről lassan múlik a szerelem. Mit tehetnék ez ellen? Szeretem a páromat, de egyre inkább befásultabbak vagyunk.

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk egyyütt, ő nem érzi ezt így, épp ezért nem is reagál az apróbb célzásaimra, hogy ideje lenni elmenni valahova, vagy hasonlók. Egyszerűen csak a rutin, és annyira fáj, hogy már érzem, nem szeretem úgy, mint rég... mit tehetnénk ez ellen?
2010. szept. 26. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor is vedd rá, hogy menjetek el valahová, csináljatok valamit együtt :) baráti körben volt már rá példa, hogy bevált egy szép egyhetes út :)
2010. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg neki konkretan, ne celozgass! Ez is az oszinteseg egy fajtaja. Ha valoban szereted meg, es ugy erzed, szerelemmel is kepes vagy ujra szeretni, nem csak megszokasbol, akkor mindenkepp. Ha nem tudsz valtoztatni, akkor gyorsitsd fel az elmulast, es kezdj uj eletet mas oldalan.
2010. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gyáva vagyok, tudom.

Félek, hogy ha elmondanám, hogy ilyenek foglalkoztatnak szakítana, mondván hogy nem szeretem igazán, valami ilyesmi miatt nemmerek beszélni vele... és persze csak várok, reményekdve, hátha minden megint a régi lesz.

2010. szept. 26. 22:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Olvassátok el ezt: [link]
2010. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
ha o nem szanja ra magat az ujitasokra akkor tedd meg te s vond bele mindbba ami teged bolgogga tesz!
2010. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Holdtündér ***** válasza:
Egy kapcsolatért tenni kell! Ezt a párodnak is fel kell fognia. Ha nem tesztek érte semmit, persze hogy unalmas lesz.
2010. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

üljetek le, és beszéljétek meg őszintén! Mind azt, hogy miért alakulhatott ki ez a helyzet, és azt is, hogy mi lehet a megoldás! Azt mondod, hogy a párod szeret. Nos, akkor légy bátor! Nekem sokkal jobban rosszul esne, hogyha a párom nem merne ilyent elmondani, mert akkor se tenni nem tudok ellene, mert nem biztos, h észreveszem, meg hát nem szeretem, hogy ha pont Ő nem mer őszinte lenni.

Idejekorán sokkal könnyebb ezeket is kezelni, mint mondjuk 3 hónap múlva!

2010. szept. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Holdtündérnek már megint igaza van.Nem is tudok mit hozzátenni,hogy a fene egye meg.
2010. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy igazából a párodat szereted-e vagy az izgalmas programok vonzottak hozzá, amikkel régebben el tudott kápráztatni. Ha már ezt biztosan tudod, akkor vállad a döntésed következményeit.
2010. szept. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jaj, mindenhol ez a szerelemkultusz...fogjátok már fel, hogy az a fajta szerelem amiről beszéltek csak a természet játéka, mindig elmúlik mert csak biológiai okai vannak a lilaködös vonzódásnak semmi más. Utána együtt maradni úgy hogy jól érzitek magatokat a másik társaságában, na az már emberi dolog, ez a lényege a dolgodnak.
2014. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!