Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodott kapcsolat ellen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott kapcsolat ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Közel 4 éve vagyunk együtt jóban rosszban egészségben betegségben. :D

Igazából semmi bajom nincs vele, mert okos, megértő, szeret, őszinte, nagyszerű stabil állása van, helyes, stb. szóval nem is tudnák tőle jobbat elképzelni.

A bibi ott van, hogy már kicsit unom, ha belekezd 1 mondatba tudom mi lesz a vége, ha jobbra vagy balra húzza a száját már tudom mi a problémája. Eleinte a közös jövő ecsetelése olyan boldog perceket hozott, de ha már most mikor ott lenne az ideje már nem is akarom.

Nem mutatom ki, hogy mit érzek, mert nagyon szeretem és nem akarom megbántani, de ez az érzés frusztrál és nem tudom mit kezdjek vele néha.:(

Ha tudtok valami okosat írjatok.

Előre is köszönöm.

Én 19 ő 24


2011. jan. 17. 23:05
 1/5 Moszuke ***** válasza:

vele beszéld meg ne velünk.

mégis, hogy akarsz változást kicsikarni ha nem is tudja a srác, hogy mit vársz el tőle?.. néma gyereknek az anyja sem érti a szavát. okés?

kommunikáció!! 4év alatt még nem jöttél erre rá?...

2011. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem gondold át magadban, hogy valóban szerelmes vagy e még, vagy már "csak" simán szereted. Mert ha már nincs meg a szerelem, és úgy érzed, lapos a dolog, ha már nem izgat a közös jövő, akkor lehet, hogy jobb most elengedni egymást. Mi is több, mint 3 éve vagyunk együtt, 20 leszek, Ő 22, de ugyanúgy lángol a szerelmünk. Hiába találom ki minden gondolatát, ugyanúgy repdesnek a lepkék a hasamban, mielőtt találkozunk, ugyanúgy meglepjük néha egymást apróságokkal, ugyanúgy izgatottan tervezgetjük a közös jövőnket... Szóval szerintem jól gondold át, hogy le tudnád e vele élni az életed, mert ha nem, akkor inkább most legyen vége, minthogy lejegyezzen, aztán akkor döbbenj rá, hogy ezt nem akarod, esetleg 5 év múlva, gyerekekkel...

19/L

2011. jan. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*eljegyezzen
2011. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

roh.adékság lenne tőlem ha sunyiba megcsalnám .. (csak flört.. csók szinten..) de minta erre vágynák úgy veszem észre magamon..

Kedves első válaszolós ezt mégis hogy a fa*omba beszéljem meg vele?? :)

2011. jan. 18. 00:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam, hogy csald meg. Hanem ha ez a helyzet, és érzed, hogy már nem érzed ugyanazt, és nem tudsz vele közös jövőt elképzelni, inkább vess véget most a kapcsolatnak, mert lehet, hogy ő meg már lassan esküvőn és családon gondolkodik... Minél tovább húzod, neki annál fájóbb lesz a búcsú (persze Neked is), mert valószínű, hogy ő meg komolyan tervez. Bármilyen nehéz is, talán jobb, ha elengeded, hogy mindketten megtalálhassátok a boldogságot. 2. voltam
2011. jan. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!