Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnék keresztbe tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék keresztbe tenni az exemnek?

Figyelt kérdés
Jó ideje már hogy elváltunk ,de ő mindíg csak a bíróságot járja ilyen olyan ügyekkel!Már nagyon elegem van belőle! Hogyan tudnék kinyomozhatatlanul alátenni??? Esetleg az Apeh-et szabadítsam rá? Vagy mit tegyek hogy hagyjon végre békén???? Várom az ötleteket!!!
2010. ápr. 15. 16:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném hogy újra utánam egye a fene!!! Csak azt szeretném hogy felejtsen el!!!
2010. ápr. 15. 16:43
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, kérünk, írd meg, miért jár a bíróságra az ex-ed. Lehet, akkor többet tudnánk segíteni.

Egyébként, megpróbáltál már vele beszélgetni erről? Próbáltad megkérni, hogy ne tegye?

Nem értem, mért akar piszkálni téged még, teljesen értelmetlen, ha valaha szeretett téged, békén hagy, és hagyja, hogy esetleg mással találd meg a boldogságot.

Lehet addig nem hagyja abba, amíg ki nem tombolja magát. Neki az, hogy kidobtad, ennyire fájt.

2010. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
53%
Ahogy már előttem is írták: a harag rossz tanácsadó!Nem kéne a szintjére lesüllyedni,vagy ha minden áron bosszút akarsz,legalább vállald fel,hogy Te voltál az!Egyébként szerintem egyáltalán nem a legjobb húzás bosszúállóan viselkedni,de Te tudod...
2010. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

Ugyanazt szajkózzátok szerencsétlennek, ez nem segít rajta.

De mi se tudunk segíteni, ha nem tudunk kicsit többet. Nem muszáj neked rászabadítanod az APEH-et, az egyébként elég ronda húzás. Te ismered, te tudod, hogy mi bosszantaná. Anyagilag nem jó keresztbe tenni a másiknak, ez tényleg ronda dolog. Olyan húzások meg, hogy kiszúrod az autójának a gumiját, eléggé gyerekesek. Az egyik válaszoló szerintem nagyon jól megírta. Viselkedj természetesen, fodrász, sminkes, csábos ruha. Nem azért, hogy visszasírjon, vagy ilyesmi. Azért, hogy lássa, te teljesen jól érzed magad nélküle.

2010. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%

Talán azért szajkózzuk neki ugyanazt,mert egy haraggal teli ember hajlamos ostobaságokat művelni,amiből aztán megint csak ő fog rosszul kijönni,és ő lesz a fekete bárány.Nem éri meg egyszerűen.

Egyébként a fodrász meg a sminkes még egy elég szolid és elfogadható megoldás,de nem hiszem,hogy ennél tovább kéne menni.

2010. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%

16.42-es: köszönjük az idèzetet a csillagok hàborújàból, nagyon-nagyon hasznos volt..!


Kèrdező, a Google keresőjèbe írd be: ingyenes ügyvèdi tanàcsadàs. Rögtön kidob kb. 50 címet ès/vagy weblapot, ahol segíteni tudnak neked, mègpedig ingyen. Èn is így intèztem a munkaügyi peremet. Sok sikert!

2010. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egyformák vagytok!

Hagyd a fenébe! Ha látja, hogy nem foglalkozol vele, akkor előbb vagy utóbb feladja.

2010. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Pénzt szeretne tőlem kicsikarni minél többet! De igaza van egy-két válaszadónak "hagyni kell a francba"

Egyébként elég hülyén néznék ki ha műkörmöt rakatnék ugyanis férfi vagyok:)

2010. ápr. 16. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!