Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnék keresztbe tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék keresztbe tenni az exemnek?

Figyelt kérdés
Jó ideje már hogy elváltunk ,de ő mindíg csak a bíróságot járja ilyen olyan ügyekkel!Már nagyon elegem van belőle! Hogyan tudnék kinyomozhatatlanul alátenni??? Esetleg az Apeh-et szabadítsam rá? Vagy mit tegyek hogy hagyjon végre békén???? Várom az ötleteket!!!
2010. ápr. 15. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
És jogosan járja a bíróságokat?
2010. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A harag rossz dolog, megkeseríti a lelket!
2010. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
miért kéne alátenni? ha meg már alá akarsz tenni legalább legyen benned annyi becsület, hogy a neved felvállalásával teszed
2010. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
NEm csodálom, hogy otthagyott!
2010. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem jogosan járja a bíróságot csak unalmában nem tudja másképp elütni az időt!!! És félreértés ne essék ÉN hagytam ott mert egyszerűen kibírhatatlan volt!

Ha lehet inkább ötletekkel bombázzatok! Köszi

2010. ápr. 15. 16:39
 6/18 anonim ***** válasza:
mivel jár a bíróságra? téged perel?
2010. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
65%
én lefogytam, fodrászhoz, műkörmöshöz mentem és egyszerűen csak jól éreztem magam. annyira b.szta a csőrét, hogy újra koslatni kezdett utánam és ez a legjobb bosszú!
2010. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ha mással lenne elfoglalva letojnám magasról!
2010. ápr. 15. 16:42
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne tegyél neki rosszat,mert az visszaüthet.Ne felejtsd el,hogy az életben mindenki megkapja,amit megérdemel.A kocka mindig fordul.Légy türelmes,egyszer vége lesz.Nagyobb büntetés neki,ha te minden tárgyaláson megjelensz,mert így nem tud arra hivatkozni,hogy felelőtlen,és megbízhatatlan vagy.Ő maga alatt vágja a fát,csak még nem jött rá.KITARTÁS!!!!!!!
2010. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
A harag gyűlöletet szül, a gyűlölet pedig kínt és szenvedést...
2010. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!