Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért tesz nekem keresztbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz nekem keresztbe ismét a feleségem, és miért nem akar elválni?

Figyelt kérdés
Háro és fél hónapja,hogy elhagyott egyik percről a másikra. Azért mert már két éve nem szeretett de azért hozzám jött feleségül 2008 08 16-án. Most meg nem akar válni nem is olyan rég volt az első tárgyalás a váló perben de nem akart megegyezni. Erre én kaptam a bírótol 8 napot, hogy megegyezzek vele. Az ő ügyvédje pedig azóta se mozgatja a füle botját se de miért? Én nem követelem a feleségemtől a házaság ideje alatt felvett hitel felét, de ő se akarjon semmit se tőlem! Ez így elég korekt nem, én elengedem a négy millió forint tartozás felét ha ó hajlandó békében elválni. De a mai napig nem kaptam választ az ajánlatomra és ez már tööbb mint egy hete meddig várjak még? És miért nem akar megegyezni,és csendben elválni ha már nem szeret?
2010. febr. 11. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hát, ez nehéz ügy, nem irigyellek. :(


szerintem ő eleve kiszámíthatatlan természet, ezek után sajnos nem lehet csodálkozni.

2010. febr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle? Ennyire férreismerted a nőt?
2010. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Úgy hallottam, hogy nem kell a másik engedélye a váláshoz.
2010. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem beszéled meg vele?
2010. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő ilyen és az ügyvédje is segíti, fogadj te is egyet. Majd az képviseli az érekeidet. Ne sajnáld rá a pénzt,látod ő is fogadott egyet a kifosztásod reményében. Légy résen!!!
2010. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igyis-ugyis elválasztanak ne aggódj,csak lehet kicsit elhúzódik a per.Kitartás!!!
2010. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele négyszemközt. Megmondhatod neki, hogy két lehetősége van:

1) megegyeztek mindenről előre írásban, lemondotok a fellebbezési jogról, és akkor már a következő tárgyaláson elválhattok, és jogerőre is emeledhet a válás

2) ha nincs megegyezés, akkor majd a bíró fogja bekérni a papírokat kettőtök vagyonáról, és ő oszt el minden házasságon belül szervzett vagyont és hitelt pontosan kétfelé, a jogszabály szerint. Nem fog jobban járni a feleséged ügyvéddel sem, mert a bírót nem lehet átverni (van a családban egy, tudom, miről beszélek), viszont legalább baromira sokáig húzódik az ügy, és közben fizetheti az ügyvédet.


Gondolkozzon el, hogy melyik kerül neki kevesebb időbe, pénzbe, stresszbe.


Az ő ügyvédje meg azért nem mozgatja a füle botját se, mert az ő érdeke azt kívánja, hogy minél több pénzt kiszedjen a feleségedből. Namármost egy szimpla megegyezéses, egytárgyalásos válással ez neki nem fog menni, csak ha húzza-nyújtja, mint a rétestésztát.

2010. febr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj ügyvédet és igenis követeld a pénzed. Ha ő nem akkar békésen vállni az ő baja majd ha látja hogy nem addod magad könyen észbe kap.
2010. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom,itt már vagyoni dolgokról van szó ugye?Mert egyébként simán elválasztanak akkor is,ha ő nem akarja.

Ha meg osztozkodni kell,az többnyire fele-fele.Gondolom nálatok ez nem egészen így van,ha akadékoskodás áll fenn?

2010. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet benne valami de beszélni nem tudok vele! Mert eddig akár hányszor kerestem, hogy beszéljünk mindig az lett az eredménye, hogy vagy a testvére vagy valaki a baráti körükből lejöttek a lakásomhoz és fenyegetőztek. Erre az ügyvédem kereste meg az ő ügyvédjét és most már egy hete semmi hír róla.
2010. febr. 12. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!