Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még nem váltam el, mert a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem váltam el, mert a feleségem ott tesz keresztbe ahol tud. Van esélyem így új kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtam lezárni a válásomat, mert a feleségem semmiben sem akar megegyezni és húzza a válást mint a rétestésztát. Viszont én az a fajta ember vagyok, aki nem bírja egyedül és nagyon szeretnék már egy új kapcsolatot. Nem bírom már ki a válás végéig lelkileg, hogy egyedül maradjak. Lelkileg lezártam már a dolgot, de sok függőben lévő kérdés van még, a ház elosztásától kezdve a gyerekekig. Nem maradok földönfutó, biztosan lesz utána is lakásom, stb. Nem kellenek futó kalandok, új végleges kapcsolatot keresek, de így nagyon nehéz.

Lányok, ti belemennétek úgy őszintén egy kapcsolatba, ha a férfi még nem vált el?


2010. máj. 23. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már a válás elkezdődött és én is úgy érzeném, hogy már lezártad, akkor igen. 26n
2010. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha lezárta teljesen, akkor belemennék, mert tudnám, hogy már nem számítt a régi és a feleség a hibás, hogy még nem lett kimondva.
2010. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg lezártad, és tudnám, hogy folyamatban van már a válás, akkor persze. :)
2010. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is belemennék, ha tudom, hogy már nem köti lelkileg semmi a volt feleségéhez.
2010. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez a négy válasz nagyon nagy lelki erőt adott, nem hiszite el, hogy milyen sokat segített a talpraállásban.
2010. máj. 23. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Elhiszem, én is voltam így, csak nem házasságba.

Második voltam

2010. máj. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így nem működik.

Egyrészt az, akivel ismerkedsz, miért higgye el, hogy te tényleg válni akarsz?

Másrészt a feleséged ezt könnyedén felhasználhatja. Beálllíthatja úgy, hogy te csaltad meg. Meg is teszi, ne félj - és a bíróság nem vizsgálódik, nem nyomozók ők. Ilyen esetben (mivel ez nem büntetőügy) azt mondják, hogy ők nem tudják eldönteni.

Vagy át lehet alakítani az egészet polgári perré - na, akkor lesz még vagy 5-10 év.


Szóval én a helyedben fogcsikorgatva, de kibírnám addig, amíg a papír a kezemben nincs.

2010. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 StephanieXx ***** válasza:

"Férfi még nem vált el"

Félig elvált,mert folyamatban van a válás:)Ha biztosan tudom,hogy érzelmileg nem kötödsz hozzá,nem szereted...akkor igen,biztosan benne lennék:)

Persze felmerülne benne,hogy egy már családot alapító milyen lehet.( arra gondolok,hogy milyen lehet a természetes,mennyire komoly,és persze a kapcsolat alapja nem a szex,de legyen.Sok olyan házasságról tudok,hogy miután megszületett a baba,a párok nem élnek szexuális életet.Ami engem zavarna,az is,ha ritkán lenne:)

De a kérdésre válaszolva nem lenne kizáró ok,hogy folyamatban van a válása:)

2010. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az a fontos, ha elsőre véletlenül nem úgy alakulnak a dolgok, ahogyan szeretnéd, ne add fel.
2010. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!