Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ennek a házasságnak szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a házasságnak szerintetek mi lesz a vége?

Figyelt kérdés

Egy harminc év körüli párról van szó. Van egy 3 év körüli gyerekük. Elég közeli ismerősük vagyok, szóval elég jól látom, hogy mi történik. Az elején még jó volt a házasságuk, de mostanában úgy tűnik sok a félreértés. Egymással nagyon csúnyán beszélnek. A nő állandóan beszél, pörög, de egyébként egy tényleg csinos, külsejére adó nő. A férj nagyon helyes, sikeres, de rajta látszik sokkal inkább, hogy elege van. A nő folyton a sarkában van, ellenőrzi, iszonyúan féltékeny. Kifelé pedig próbálja azt mutatni, hogy minden rendben. Nyaralásra, rendezvényekre mennek és róla olyan képeket raknak ki, amelyikeken úgy mosolyognak mintha minden rendben lenne. De aki jobban ismeri őket az tudja, milyen körülmények között készültek azok a képek. Nem azt mondom, hogy iszonyatos a kapcsolatuk. Csak úgy látszik a férfinek egyre inkább kezd elege lenni, a nő pedig egyre féltékenyebb. Az igazság az, hogy az UTÓBBI IDŐBEN nem is alaptalanul. Ugyanis a férj munkakapcsolatba került egy gyönyörű nővel. A feleségének szinte az ellentéte. Sokkal egyszerűbb, de legalább olyan szép és igényes. Nyugodtabb természet, de nem egy otthonülő típus. Más a tesetalkatuk is, ez a nő sokkal sportosabb. Ha esetleg a férfi egyszerre van együtt valahol a két nővel, látszik hogy teljesen máshogy viselkedik velük. A feleség levakarhatatlan, mivel látja mi történik. A férj ettől kikészül, de a másik nővel szemmel láthatóan kedvesebb, néha a kezét is hosszasan megfogja. (Ez persze nem a felesége előtt történik)

A fiukat viszont nagyon szeretik.

Ennek mi lehet a vége? Inkább a másik nőt fogja választani? Látszik rajta, hogy nagyon tetszik neki a munkatársa. A nő egyébként már hosszabb ideje szingli, szóval ilyen szempontból "nincs" akadály. Vagy a gyerek tényleg összetarthat egy kapcsolatot? Én azt látom, hogy a férjnek nagyon tetszik a nő. De a nő nem az a "nyomulós", a férfi sokkal inkább közeledik felé.

Láttátok már egy ilyen kapcsolat végét? Lehet hogy ez most csak a házasság egyik mélypontja? Vagy már régen rossz amiért másik nő felé fordul a férj? Ahogy látom őket, azt veszem észre a férfinek érzelmei is vannak a nő iránt. Egyébként a munkahelyen rengeteget vannak együtt.


Köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 4. 17:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
Tudni kellene hogy mi volt az oka annak hogy megromlott a kapcsolatuk. Szerintem csak akkor tud belépni egy harmadik fél ha valami nincs rendben. És minden esetben kettőn áll a vásár, tehát mindketten tehetnek arról hogy valami tönkrement. Minden esetre szerintem a gyerek miatt nem érdemes együtt maradni, feladni a hátralévő életünket. Ha jól értem a feleség ismeri a lányt személyesen? Talán egy közös barátról van szó?
2016. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A szokásos sztori lesz.

A pasi előadja,hogy otthon mennyire rossz,hogy a felesége elhanyagolja,meg nem törődik vele ,meg veszekszik.A kiscsaj meg benyeli,megsajnálja,beleszeret,szeretők lesznek,,s pár hétig vagy hónapig kúrogatja. Aztán a csajszit kidobja,mert nyilván el válni nem fog,még ha addig azzal is hülyíti vagy két értelűen erre utalgatott a csajszinak.

2016. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen, közös ismerősnek lehet nevezni a nőt. De a férfin keresztül ismerték meg egymást. Gyakran voltak közös, munka vacsorák. Ezen kívül ha van valami nagyobb rendezvény náluk, akkor a nőt is meghívják. (így találkoztam vele én is) A férfi feleségével ránézésre jó a nőnek a kapcsolata (nekem pont ez az érdekes,néha már túlságosan is kedvesek egymáshoz) de a feleségen nagyon érződik a féltékenység, nem mondom, hogy ok nélkül! Viszont a nő ezzel ellentétben, nem tűnik úgy hogy rá lenne ragadva a férfire. Egyszerűen csak a vak nem látja, hogy mennyire élvezik egymás közelségét. Egyébként még a gyerek is szeret a munkatársnővel lenni. Magán céget vezet a férfi és volt már olyan, hogy a kisfiút is elvitte magával dolgozni, és akkor egy teljes napot voltak hármasban. A felesége tudom, hogy egy másik városba jár át dolgozni, gyakran 7-8 fele ér haza.
2016. júl. 6. 22:37
 14/14 anonim ***** válasza:
ennek a végét senki sem látja. bármi lehet. kivülről és belülről is nehéz megitélni hogy kinek mi jár a fejében és főleg hogy mit akar, mer megcsinálni
2016. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!