Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ennek a házasságnak szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a házasságnak szerintetek mi lesz a vége?

Figyelt kérdés

Egy harminc év körüli párról van szó. Van egy 3 év körüli gyerekük. Elég közeli ismerősük vagyok, szóval elég jól látom, hogy mi történik. Az elején még jó volt a házasságuk, de mostanában úgy tűnik sok a félreértés. Egymással nagyon csúnyán beszélnek. A nő állandóan beszél, pörög, de egyébként egy tényleg csinos, külsejére adó nő. A férj nagyon helyes, sikeres, de rajta látszik sokkal inkább, hogy elege van. A nő folyton a sarkában van, ellenőrzi, iszonyúan féltékeny. Kifelé pedig próbálja azt mutatni, hogy minden rendben. Nyaralásra, rendezvényekre mennek és róla olyan képeket raknak ki, amelyikeken úgy mosolyognak mintha minden rendben lenne. De aki jobban ismeri őket az tudja, milyen körülmények között készültek azok a képek. Nem azt mondom, hogy iszonyatos a kapcsolatuk. Csak úgy látszik a férfinek egyre inkább kezd elege lenni, a nő pedig egyre féltékenyebb. Az igazság az, hogy az UTÓBBI IDŐBEN nem is alaptalanul. Ugyanis a férj munkakapcsolatba került egy gyönyörű nővel. A feleségének szinte az ellentéte. Sokkal egyszerűbb, de legalább olyan szép és igényes. Nyugodtabb természet, de nem egy otthonülő típus. Más a tesetalkatuk is, ez a nő sokkal sportosabb. Ha esetleg a férfi egyszerre van együtt valahol a két nővel, látszik hogy teljesen máshogy viselkedik velük. A feleség levakarhatatlan, mivel látja mi történik. A férj ettől kikészül, de a másik nővel szemmel láthatóan kedvesebb, néha a kezét is hosszasan megfogja. (Ez persze nem a felesége előtt történik)

A fiukat viszont nagyon szeretik.

Ennek mi lehet a vége? Inkább a másik nőt fogja választani? Látszik rajta, hogy nagyon tetszik neki a munkatársa. A nő egyébként már hosszabb ideje szingli, szóval ilyen szempontból "nincs" akadály. Vagy a gyerek tényleg összetarthat egy kapcsolatot? Én azt látom, hogy a férjnek nagyon tetszik a nő. De a nő nem az a "nyomulós", a férfi sokkal inkább közeledik felé.

Láttátok már egy ilyen kapcsolat végét? Lehet hogy ez most csak a házasság egyik mélypontja? Vagy már régen rossz amiért másik nő felé fordul a férj? Ahogy látom őket, azt veszem észre a férfinek érzelmei is vannak a nő iránt. Egyébként a munkahelyen rengeteget vannak együtt.


Köszönöm a válaszokat!



2016. júl. 4. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg jól látod és a másik nő felé húz akkor nem mindig akadály a gyerek.

Én meg is értem...ha tényleg elviselhetetlen a felesége.

2016. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező, szerintem te vagy az új munkatárs.... jó tanács.

Ne cseszd szét a házasságukat. Az egyetlen probléma te vagy kettejük között.

2016. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Most mondhatom akárhogyan, de nem én vagyok! A felesége viselkedés sokszor idegesít ez tény. De a kicsi miatt azért nem örülnék ha most elválnának. Viszont azt sem tudom az mennyire jó, ha együtt maradnak...
2016. júl. 4. 18:07
 4/14 anonim ***** válasza:
Az én szüleim nem mentek szét amikor nálluk volt ez...kárvolt.
2016. júl. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy előtte is csajozgatott a férj?
2016. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha meg akarják menteni a kapcsolatukat, érdemes lenne elmenniük egy tanácsadóhoz. Anélkül csak el fog mérgesedni a helyzet, pedig a leírásod alapján még rendbehozható lenne.
2016. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha te vagy a munkatárs nő, egyet tanácsolok, nehogy bedőlj a pasinak. Biztos megpróbál megfektetni, elválni tuti nem fog.

Csak akkor menj bele ha téged is csak a szex érdekel, és nem zavar hogy melletted a nejét is pumpálja néhanapján...

2016. júl. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Bmilyen egy hazassag az mar reg rossz ha a munkatarsno kezet hosszan fogdossa.Szerintem se cseszd szet a hazassagukat.Legtobbszor belulrol nem annyira rossz ez,kerdezd meg a feleseget,meglepodnel az o verziojan.Egyebkent pedig igen,rengetegen a konnyebb utat valasztjak.Az ilyenekert nem kar.Persze hogy feltekeny a feleseg,erzi o is h vmi van.En nem okolnam ezert.

Ezt a hazassagot csak apu menthetne meg,de meglepodnek ha venne a faradtsagot es energiat fektetne a hazassaga megmentesebe.

2016. júl. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagy meghal legalább az egyikük, vagy elválnak.
2016. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Továbbra sem én vagyok a harmadik. Ha az lennék, akkor gondolom tudnám konkrétabb dolgokkal is alátámasztani, hogy miért rossz a házasságuk. De ennyire nem látok bele a kapcsolatukba. Azt viszont sokan látják, hogy nem jó a házasságuk.
2016. júl. 6. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!