Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vége lehet egy olyan házasságn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lehet egy olyan házasságnak, ahol csak az egymásrautaltság miatt vannak együtt a felek?

Figyelt kérdés
A szüleim mondhatni utálják egymást. Már nagyon rég tönkrement a házasságuk, ráadásul 1 éve apu meg is csalja anyut, amire ő rájött. És ez persze azóta is tart. Csak azért élünk még együtt, mert külön-külön nem menne a dolog, hitelek miatt stb. Én sem vagyok boldog, mert én már elterveztem, h mit szerettem volna, de úgy tűnik semmi nem fog sikerülni emiatt. Mit gondoltok, egy ilyen helyzet véget ér egyszer?
2011. márc. 30. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hiába mondják milyen sok házasság ér véget válással, sajnos amíg mindkét félnek van benne "buli" (közös anyagiak, megszokás, kényelem), addig sokáig bír tartani :-(
2011. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az élet előbb-utóbb mindent megold! Persze elhiszem, hogy most neked és a mamádnak a legrosszabb, de valami kiút majd csak adódik, vagy a papád "tér vissza" hozzátok lélekben és szeretetben is.

Valószínű, hogy te nem sokat tudsz tenni ebben a helyzetben. Tudod a felnőttek is követnek el hibákat, csak azok leginkább olyanok, amelyek megoldására másoktól nemigen tudnak tanácsot kérni és aki szeretne, az sem tud segíteni. Várj türelemmel.

2011. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen... a közös hitel és a rossz anyagiak egymás mellé rendelhetnek két embert.
2011. márc. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem egyszer azért sikerül, mert megőrülök ettől a helyzettől... nem elég, h az önbizalmam lerombolták, és most is ezen dolgoznak, de a terveim is abszolút romba dőltek. Meg gondolom nem kell elmagyarázni, milyen remek hangulat van itthon állandóan...:S
2011. márc. 30. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!