Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem válni akar, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem válni akar, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem működött nagyon a házasságunk, de én bíztam benne, hogy helyre jön, ha másért nem, hát a gyerek miatt. Viszont ma közölte velem, hogy nemrég megismerkedett valakivel és tetszik neki. Még le nem feküdt vele, de párszor már beszéltek telefonon. Engem hibáztat. Most csak nézek ki a fejemből.
2016. máj. 12. 20:50
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Mit nyer a nő???
2016. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

#30 A hozzáállásod a nevetséges, vagy inkább siralmas.


#31 A pénzen felül? Sokmindent. De ezt tőlük kérdezd meg, ők sokkal jobban tudják. Persze sírni fog mindegyik, mert jobban szeretik ha sajnálják őket, hogy nekik milyen rossz, minthogy utálják őket, hogy milyen jó nekik. Ugyanaz a nő más környezetben, teljesen máshogy beszél ugyanarról.

Ha ők is csak veszítenének, akkor nem ők kezdeményeznék a legtöbb válást, hanem közel kiegyenlített lenne.

2016. máj. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a hsz.-at.

Sajnálom, hogy ez történt veled.

de gondolj bele, még mindig tisztább, hogy előre szól.Mintha már hónapok óta viszonya lenne valakivel...

2016. máj. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
83%

Fordított esetben, ha egy férfinak gondjai vannak, akkor a nőnek megértőnek kell lennie és istápolnia a férjét, mig az rendbe jön...

Most megkapja a kérdező, hogy "besavanyodott" - igenis, a párjától ennyi együttérzést elvárhatna az ember.

Kérdező ne aggódj, én is 2 nagyobbacska gyerekkel találtam meg a párom, 2 éve vagyunk együtt, gyerekek és ő is kölcsönösen imádják egymást, szóval van élet gyerekkel is :-)

2016. máj. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm!
2016. máj. 17. 09:48
 36/40 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Teljesen aterzem ezt a ketsegbeesest, amit most erzel. De nyugi! Innen nem csak lefele vezet az ut. Meg kell probalni tultenni magad es felulemelkedni. Nyilvan nem mostanaban lesz, de ez fog tortenni. Gyerekkel talaltam meg en is a parom 😊


Es egyaltalan nem biztos, hogy regi a kapcsolat az uj novel.

Nalunk pl en adtam be a valast, mert remenytelen volt a kapcsolat. A ferjem tudta mi a problemam, de nem foglalkozott vele, tul onzo volt. Reg el akartam hagyni mire vegre ravettem magam. Nem voltam mar boldog, nem szerettem es egy ferfi adta meg az utolso lokest, hogy vege legyen. De nem o lett eletem szerelme es nem is csaltam meg vele. Szoval egyaltalan nem biztos h hazudik.



Menjen csak ha menni akar.


Sok sikert es fel a fejjel!

2016. máj. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mennyi idős volt nálatok a gyerek amikor elváltatok? Könnyen elfogadta a helyzetet? És az új pároddal kölcsönös közöttük a szimpátia?

Nem tudom mennyire mond igazat hogy új-e az ismeretség a nővel vagy sem, de néha úgy érzem hogy nem is érdekel. Ha neki más kell, nem tudok mit csinálni. Ha rá tudnám venni, h maradjon, akkor meg lehet megcsalna. Az sem lenne jobb. Csakhát nem így képzeltem el ezt az egészet. Szerettem volna még egy gyereket, de ez füstbe szállt terv.

2016. máj. 18. 12:54
 38/40 anonim ***** válasza:

4 éves volt, kapcsolatunk idején se törte magát, hogy jó apa legyen. Érdekes de elköltözése után nem is kereste a gyerek. Szóval jól viselte, sosem volt apás.

Igen, kölcsönös a szimpátia szerencsére.


Minden jót!

2016. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
És azóta az apjával van kapcsolata a gyereknek vagy apuka nem is keresi?
2016. máj. 19. 15:24
 40/40 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Igaz, pár éves kérdés, de hátha olvasod.. Mi lett Veletek azóta? Hogyan alakultak a dolgok?

2021. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!