Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjem válni akar, hogyan tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem válni akar, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Már egy ideje nem működött nagyon a házasságunk, de én bíztam benne, hogy helyre jön, ha másért nem, hát a gyerek miatt. Viszont ma közölte velem, hogy nemrég megismerkedett valakivel és tetszik neki. Még le nem feküdt vele, de párszor már beszéltek telefonon. Engem hibáztat. Most csak nézek ki a fejemből.
2016. máj. 12. 20:50
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%

Na, ez az egoizmus, amit ő csinált: "Engem hibáztat."


Tévedés: egy párkapcsolat mind a két félen múlik, ha bukik, akkor is mind a két fél a hibás!!!


Csak a gyerek miatt maradni kész öngyilkosság. Egy gyereknek minta és példa kell, hogy normális körülmények között fel tudjon nőlni. Milyen mintát fog látni, ha a szülei állandóan veszekszenek.


Ha a férjed válni akar, akkor nincs mit tenni, törődj bele. Jobb lesz ez így, mert ha jól működött volna, akkor nem lett volna vége.

Találsz jobbat, aki vállalja a felelősséget is a tetteiért, és nem hárít, hogy te vagy a hibás, hanem magába néz és elgondolkodik, hogy ő vajon miben ludas és mit tett azért, hogy ide kerüljetek.


Fel a fejjel, az idő segíteni fog, de te is segíts magadon.

2016. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Hát ez biztos rendesen földhöz vágott, de ha neki más kell, akkor engedd, hadd menjen! Majd onnan is továbbáll idővel.
2016. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:

Egyébként hány éves a férjed?

Kapuzárási pánik gyanús...

2016. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
nincs még kapuzárási pánik, 39éves
2016. máj. 12. 21:27
 5/40 A kérdező kommentje:
én voltam az utóbbi időben lehangolt, egyéb családi problémák miatt és ő ebbe beleunt. Támogatásra lett volna szükségem, cserébe ezt kaptam.
2016. máj. 12. 21:28
 6/40 anonim ***** válasza:
10%
Másnak is vannak gondjai,mégsem savanyodik be mindenki.Ő téged hibáztat,te meg őt.Attól még,hogy itt neked adnak igazat,nem lesz az a valóság.
2016. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg besavanyodtam, de ha az ember nem kap segítséget a párjától, akkor kitől reméljen? Én is hibás vagyok a kialaukt helyzetért, csak nem számítottam rá mégsem.
2016. máj. 12. 21:42
 8/40 anonim ***** válasza:
89%
Hát a férjed egy pöts. de ettől nem fog kevésbé elválni tőled..
2016. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
54%

Nincs pontos korhoz kötve a kapuzárási pánik.

Amúgy nem is próbálja megbeszélni veled a dolgokat, csak így bedobja hirtelen, hogy ő mással akar lenni?


A szex hogy ment köztetek?

2016. máj. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%
Kedves Kérdező,hasonloan jartam.Felrott 3 nevetseges mondvacsinalt valookot es szerinte az nem jatszott kozre h kozben X honapja szeretoje volt.Amikor a mondvacsinalt okokat probaltam javitani,azt mondta h most mar minek kapalozok,keso.Ha a masik fel nem akarja rendbehozni a kapcsolatot,el kell engedni,meltosaggal.A gyereknek is ez a legjobb,tapasztalat.Talalsz jobbat,ez is:) Aki a bajban nem all melletted,az nem melled valo.
2016. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!