Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mennyi idő telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyi idő telt (telik) el amíg talpra álltatok?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron váltam el,és azóta volt több kapcsolatom is de valahogy nem találtam meg az igazit.A másik fura dolog az exem hozzáállása,nagyon jó a kapcsolatunk mondhatni baráti,a válás után megesett ,hogy itt aludt nálam.Naponta vagy 2 naponta beszélünk telefonon.

Tudom az lenne a legjobb ha nem is találkoznánk beszélnénk

de a gyermek miatt kell tartani a kapcsolatot.

Az is igaz,hogy nagyon sok közös dolog köt össze de már sokszor terhesek az új élménybeszámolói,megbántani nem akarom a lányom miatt,"félek"tönkre menne az amit eddig elértünk.Ja 36 pasi vagyok.


2010. márc. 15. 20:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is most válok, de már fél éve külön élünk. Valamilyen szinten ragaszkodom még a volt férjemhez, nagyon sok évet voltunk együtt, van egy pici babánk is. Szerintem nálad is erről van szó:nem tudod még elengedni az emlékek, a közös dolgok miatt. Nehéz, de talpra kell állnunk.Kérd meg, hogy olyan dologról ne beszéljen, ami már nem tartozik rád, hiszen mégsem vagytok házasok.Sok sikert!
2010. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!

Én már a válás alatt talpra álltam! A volt férjem úgy viselkedett a válás alatt hogy pár nap alatt meg utáltam őt!

2010. márc. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!