Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után mennyi idő telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után mennyi idő telt (telik) el amíg talpra álltatok?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron váltam el,és azóta volt több kapcsolatom is de valahogy nem találtam meg az igazit.A másik fura dolog az exem hozzáállása,nagyon jó a kapcsolatunk mondhatni baráti,a válás után megesett ,hogy itt aludt nálam.Naponta vagy 2 naponta beszélünk telefonon.

Tudom az lenne a legjobb ha nem is találkoznánk beszélnénk

de a gyermek miatt kell tartani a kapcsolatot.

Az is igaz,hogy nagyon sok közös dolog köt össze de már sokszor terhesek az új élménybeszámolói,megbántani nem akarom a lányom miatt,"félek"tönkre menne az amit eddig elértünk.Ja 36 pasi vagyok.


2010. márc. 15. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem még csak folyamatban van a válásom, már csak a bontóper van vissza, de már külön élünk, és azt a volt férjemmel kikötöttük, hogy nem tartunk élménybeszámolót olyan dolgokról, amik már nem tartoznak a másikra. Így csak és kizárólag a közös kisfiunkról beszélgetünk, amikor hozza vagy viszi hozzá. De a másiknál alvás meg se fordult a fejünkben. Nem lehet, hogy a volt feleséged még mindig szeret? 27L
2010. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legnagyobb probléma az,hogy Te még mindig szereted a volt feleségedet.Azért nem sikerülnek a kapcsolataid,mert mindenkiben őt keresed.Nem kéne nektek újra megpróbálni együtt lenni?Lehet,hogy az élettársi kapcsolat jobban menne,mint a házasélet.
2010. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,annyit nem mondtam el,hogy egy nagy s*ggfej vagyok mert hagytam magam becsapni(mármint magam által)az egész kapcsolatunkat át és beszőtte a kommunikációs zavar és a félreértés de extrém dolog (bántás ,pia...stb) nem volt.

És most is ez van,a kívülállók azt mondják kihasznál.

nem biztos nem szeret legalább is nem igen mondta ezt így ki nagyon régen ,visszaolvasva az eddig leírtakat ,mekkora egy ökör vagyok....

2010. márc. 15. 20:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele beszélgetni a kapcsolatotokról.Mármint a jelenlegiről.Elképzelhető,hogy csak nem meri kinyitni előtted a szívét.De Te tuti,hogy ragaszkodsz még hozzá,ez minden szavadból lejön.
2010. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

csak tudod mindig én mondjak ki mindent ?

egy kapcsolatban 2 ember van ,és többször megkaptam tőle,hogy nem érez irántam semmit,vagyis szeret mint embert,jó apukája vagyok a lánynak,én intézek mindent de mégse akar velem élni.

2010. márc. 15. 21:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne küzdj.Próbáld magadat túltenni rajta.Biztos nehéz,de nem szabad kétségek közt élni,Neked is jár a boldogság.Próbáld meg,ha akad barátnő,keresd benne azt,amit a volt feleségedben nem találtál meg.Egyre viszont nagyon figyelj!Bármilyen jó nőt találsz,a kislányodat fogadja el.A gyerek mindennél fontosabb.Az exedet meg ne engedd,hogy nálad aludjon,telefonon se kell 2 naponta beszélni,illetve kell,de csak arról a témáról,ami összeköt titeket.A GYEREKRŐL!!!!!!
2010. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet. Telefon csak a gyerekről, és ne aludjon soha se ott. Mert az nem válás, hanem nyitott kapcsolat, és így ő biztos nem fog elengedni. 27L
2010. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2010. márc. 15. 21:49
 9/12 A kérdező kommentje:
Még annyit,ma is fölhívott elég sz@r napja van ,a kislány nem ment suliba mert beteg lett(semmi komoly) de esküszöm nektek ha egy idegen segítséget kérne és abban segíthetnék neki,hogy meghallgatom akkor rá is szívesen áldozok pár percet.Utána meg én érzem kellemetlenül magam mert gondolok rá,és foglalkoztat a dolog.Lehet túlságosan empatikus vagyok
2010. márc. 16. 09:55
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem légy vele őszinte, és mondd meg neki, hogy nem szeretnéd, ha felhívja a saját bújával-bajával, mert te még nem vagy túl a szakításon. Egyetértek azokkal, akik szerint csak a közös gyermekről kellene beszélnetek. Amennyiben elkezd megint a magánéletéről beszélni, akkor udvariasan köszönj el tőle, hogy dolgod van, és előbb-utóbb észreveszi magát. Ha nem, akkor konkrétan mondd meg neki, hogy te ezeket nem szeretnéd hallani, beszélje meg őket a barátnőivel.

Ha nincs már visszaút, akkor próbáld elengedni úgy, hogy magadban megköszönöd a vele töltött időket, a közös gyermeket, stb és kimondod, hogy ezentúl szabad és független vagy, és megtalálod azt a társat, aki neked a legmegfelelőbb! Ez nekem is használt, tapasztalatból mondom :).

2010. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!