Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás az én részemről! Ti...

Szakítás az én részemről! Ti hogyan álltatok neki?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz lesz nekem is mert szeretem de már egy jó ideje nem úgy...2 és fél éve vagyunk együtt de nagyon lapos a kapcsolatunk állandóan otthon ülünk pedig mehetnénk valahova...nem nagyon szereti ha egyedül megyek el a 2 és fél év alatt kb. 3x voltam egyedül szórakozni abból is az egyik egy csajos buli volt...és arra is húzta a száját és állandóan azt hallgattam h biztos h nem csaltál meg?....
2010. dec. 6. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
én nem kertelnék sokáig (persze nem érzem, hogy te miben vagy!) .. öszintén megmondanám neki a sziát, főleg ha nem szeretem!!!!!!
2010. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Üljetek le, és beszéljétek meg a problémákat!

Ha tényleg szeretitek egymást az "ellaposodás" ellen is lehet tenni!

Én több mint 6 éve vagyok együtt a párommal, és egy biztos, a szerelem egy idő után elmúlik, helyette megmarad az őszinte, tiszta, mély szeretet:)

2010. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Utolsónak: a tiszta mély szeretetet én a szülőknek, meg a barátoknak tartom fenn, meg majd 80 éves koromra, mikor már úgysem áll a zászló. Fiatalon, de még középkorúan is szerelem nélkülegy kapcsolat semmit nem ér!
2010. dec. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor ezzel az erővel öreg korodig ne tervezzél családod sem, mert úgyis elmúlik a szerelem? 2 évente kell partnert váltogatni? szerintem meg a szeretet sokkal mélyebb és komolyabb érzés, mint a szerelem, ami tényleg elmúlik.
2010. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
már jó párszor próbáltam vele erről beszélni de nemnagyon reagált rá...sajnos...kicsit boldogtalan vagyok vele már...ha itthon vagyunk akkor se csinálunk mást csak t-t nézünk...21 éves vagyok ő 27 és szerintem azért ez igy nem jó....
2010. dec. 6. 13:09
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó előtti: ha te így állsz hozzá, akkor váltogasd a partnereidet 2évente, hogy mindig szerelmes legyél. A szerelem egy idő után elmúlik-akár akarod akár nem-és átalakul valami mélyebb érzéssé, és nem olyanná, amivel anyukámat és a barátaimat szeretem, mert az megint más érzés! Ennyi erővel akkor tényleg ne is tervezz családot 80 éves korodig!
2010. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mond meg neki, ha nem ültök le megbeszélni, akkor itta vége fuss el véle

inkább lépj tovább most egy új kapcsolat felé, mint bánd meg ezerszer 10-15 év múlva, hog ymost nem tetted meg az első lépést az elválást...

és ha netalán mégis rosszul döntesz, mégse kellett volna szakítani, akkor bármikro visszatudjátok állítani ezt az állóvizet /ezt csak sejtem/

2010. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg dobd ki a francba.Nekem ugyanez volt a szitu, és én is ott agyaltam, hogy mit kéne tenni, meg hogy nem fogom-e megbánni a dolgot.Aztán egyszercsak nem bírtam tovább, kidobtam, és nemhogy nem bántam meg, hanem még ki voltam akadva, hogy miért húztam ilyen sokáig.Ráérsz az ellaposodásra akkor, ha már lesz vagy három gyereked.
2010. dec. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én nem húztam volna ezt ilyen sokáig. gondolj már bele, ott vagy mondjuk huszon akárhány évesen és már úgy éltek egymás mellett mint az 50 évesek. normális ez?
2010. dec. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tegnap este megvolt a szakitás :( nagyon rossz volt és nagyon fájt neki de nagyon normális volt és megértette a dolgot! nagyon rossz most nekem is de jobb lesz igy! :(
2010. dec. 7. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!