Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás az én részemről! Ti...

Szakítás az én részemről! Ti hogyan álltatok neki?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz lesz nekem is mert szeretem de már egy jó ideje nem úgy...2 és fél éve vagyunk együtt de nagyon lapos a kapcsolatunk állandóan otthon ülünk pedig mehetnénk valahova...nem nagyon szereti ha egyedül megyek el a 2 és fél év alatt kb. 3x voltam egyedül szórakozni abból is az egyik egy csajos buli volt...és arra is húzta a száját és állandóan azt hallgattam h biztos h nem csaltál meg?....
2010. dec. 6. 12:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

12-06 12:59-nek és 12-06 13:11-nek.


Nem törvényszerű, hogy a szerelem elmúlik, legfeljebb öregkorban, bár egy együtt leélt élet után akkor is ott maradnak a fiatalkori emlékek, amitől ez több az állóvízszerű szeretetnél.


Fiatalon pedig ha elmúlik, az csak egy dolog miatt lehet: a két ember nem passzol össze. Ez pedig nem csak vonzalom kérdése, hanem a szokásoké is, a szerelmes lány kiábrándulhat a fiúból a folytonos meccsnézéstől, a fiú a lány szappanopera mániája miatt, és egyéb apró baromságtól, ami valamelyiknek nem fér bele az értékrendjébe, és nincs lehetőség (vagy szándék) elszeparálni a másik elől.


A családalapítás kérdésében pedig nem csupán a szerelem a fontos, hanem az anyagi háttér is, sose vállalnék úgy gyereket még a szerelmemtől sem, hogy nincs a zsebemben az az összeg, ami előreláthatólag elég a gyerek felnevelésére.

Hogy miért? Mert nincs kedvem a rabszolga-szülők életét élni, akiknek nincs más feladatuk, mint a számlák fizetése. Vagy felkészültem csinálom, vagy sehogy!

2010. dec. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!