Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen nők azok akik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nők azok akik egy házasságban élő férfit elhódítanak a feleségétől?

Figyelt kérdés
Tudom hogy minden két emberen múlik. De vannak nők akik kifejezetten büszkék ezen tettükre. Nem gondolják végig hogy aki a családját elhagyja az nem egy stabil ember. A másik dolog meg az amikor örülnek ha a férfi nem foglalkozik az előző házasságban született gyerekekkel. Nem gondolnak bele hogy a közös gyerek is hasonló sorsra juthat.Mielőtt valaki megkérdezné csak kíváncsiságból kérdezem, mert szerintem az ember jellemét tükrözi hogy mennyire fontosak számára a gyerekei.
2014. szept. 10. 09:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Utolsó...nálatok nem a mázli miatt nem tudott bekavarni egy harmadik...hanem mert erős alapokra épült a házasságotok és tiszteltétek egymást...
2014. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

21: nagyon köszönöm :-)

De ha reálisan belegondolok, akkor el kell ismernem, hogy ha akkor valaki nagyon-nagyon közeledni próbál, nagyon nyomul, kedveskedik, udvarol, érezteti hogy különleges vagyok, akkor elcsábultam/elcsábultunk volna.

2014. szept. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért van ezzel a kérdéssel bajom, mert ha kifordítod, és a feleség csalja meg a férjét, SENKI nem veszi elő a csábító férfit. Ott is a nő a qrva.


Ha ott is leringyóznák a pasast, én is csinálnám itt. De nem a harmadik félt hibáztatják, hanem a nőt. Mindegy, hogy ő a csábító, a csaló feleség vagy a megcsalt feleség.

2014. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőknek nincs lelkiismeretük. De el kell mesélnem valamit. 16 évvel ezelőtt egy pasi üldözni kezdett olyan szinten, hogy munkába menet, jövet mindig jött utánam, mindenfele. Egyszer leszólított és elmondta hogy szerelmes belém és hogy nős és gyereke van. Én elmondtam neki, hogy én is családos vagyok és felejtsen el. Amúgy a pasi tetszett volna, én már éppen válófélben voltam, ha nem lett volna nős, akár lehetett volna valami. Onnantól még néhányszor beszélgettem vele, aztán munkahelyet váltottam, kétszer lakóhelyet is. De mégis kétévente belebotlok és bámul rám bociszemekkel nekem meg fogalmam sincs hogy kerül oda, másik városban lakom, alig mozdulok ki otthonról! Az a szerencse, hogy a felesége és a már felnőtt gyereke nem tud semmit. Büszke vagyok rá, hogy volt tartásom és el tudtam menekülni, nekem nem bírta volna elviselni a lelkiismeretem azt, amit sokaknak igen. De ilyen pasik is vannak! Látszólag szentek, gyönyörű házasságban él szerintem már legalább 25 éve és úgy érzem a felesége ezt csak nekem köszönheti. És nem értem annak a pasinak az a feleség miért nem elég jó, miért vágyik másra?
2014. szept. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
75%

Ostobának és szánalmasnak tartom azokat a nőket, akiket, ha megcsalnak, nem a férjükön kérik számon a dolgot, hanem a harmadik fél a büdös k***a.

Lássátok már be: NEM a nőci esküdött hűséget neked, hanem a férjed! Olyan pedig NINCS, hogy valakit el lehet hódítani. Ha hű akar lenni, hű is lesz, mert tesz róla, hogy ne kerüljön olyan helyzetbe.

Nehogy már a férfi legyen az áldozat, basszus. :D

2014. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 zsozso33 válasza:
78%
Én is azt gondolom, hogy nem a nőre kell a sarat dobálni, hanem a férjre!
2014. szept. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
87%
Egy korábbi kapcsolatomban elcsábította egy nő az akkori páromat, viszonyuk volt. Igaz nem voltunk házasok, de együtt éltünk és 10 éve együtt voltunk. Eszembe se jutott a nőt okolni, nem is nagyon érdekelt hogy ki ő, mit csináltak vagy ilyesmi. Kizárólag magamat és az akkori páromat okoltam. Hogy fajultak idáig a dolgok, miért nem vettem észre.. stb. A harmadik fél nem tartozik felelősséggel két ember párkapcsolatáért, az kizárólag a két érintett fél dolga. Attól függetlenül, hogy erkölcstelennek tartom, de sosem a harmadik fél a hibás.
2014. szept. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ha a férfi nem akarja, akkor a nőci meg is gebedhet, akkor sem fogja elhódítani a feleségtől a férjet. Tehát egyértelműen a pasi gerincén múlik a dolog.


Erkölcsileg viszont a 3. nő szánalmas. Más kapcsolatába undorító bármilyen módon belepofátlankodni. Az ilyen nő csak saját magát minősíti. Amúgy 2 ilyen csajt is ismerek. Az egyik le is feküdt egy nős pasival, bár a pasi a feleségével maradt az 1 éjszakás kaland után. A másik lány visszautasításban részesült amikor házasodni készülő pasinál próbálkozott.

2014. szept. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!