Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen nők azok akik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nők azok akik egy házasságban élő férfit elhódítanak a feleségétől?

Figyelt kérdés
Tudom hogy minden két emberen múlik. De vannak nők akik kifejezetten büszkék ezen tettükre. Nem gondolják végig hogy aki a családját elhagyja az nem egy stabil ember. A másik dolog meg az amikor örülnek ha a férfi nem foglalkozik az előző házasságban született gyerekekkel. Nem gondolnak bele hogy a közös gyerek is hasonló sorsra juthat.Mielőtt valaki megkérdezné csak kíváncsiságból kérdezem, mert szerintem az ember jellemét tükrözi hogy mennyire fontosak számára a gyerekei.
2014. szept. 10. 09:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

Az emberek vegtelenul onzoek tudnak lenni. Csak a saajat erdekeiket tartjak szem elott, es nem gondolnak bele masok helyzetebe.

En amugy mar lattam ilyet not, hat nekem senki nem mondja, hogy csak a ferfi a hibas. Undoritoan viselkedett...

2014. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a nők általában nem is közös családra vágynak, csak a hódítás kell nekik, hogy táplálják az önbizalmukat. Általában súlyosan önbizalomhiányosak, és ebben próbálják megmutatni, hogy ők igenis többet érnek, mint mások, nincs az a család vagy gyerek, akit ne hagyna ott értük a férfi. Tényleg szánalmas a felfogásuk. Az, aki meg ezen nem lát át, ritka naiv férfi lehet.
2014. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Soha nem voltam ilyen kapcsolatban, és nem is szeretnék.


DE! akkor miért nem teszed fel azt a kérdést is, hogy: "Milyen nő az, akit elhagy a férj egy másik nőért?" illetve "Milyen férj az, aki elhagyja a feleségét egy másik nőért?"

És akkor már esetleg kaphatnánk egy releváns eredményt.


De így csak a "Szidjuk a qrvákat"-jelenségre élezted ki a kérdésed, ebből meg van már legalább 8 milliárd csak ezen az oldalon.

2014. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
3. Egy szoval nem irtam hogy a volt ferj nem hibas. Nem is kell az ex felesegnek elhanyagolni a ferfit meg hasonlok. Nyilvan hazassagban nem lehet pl. 10 ev utan ujat nyujtani a ferjnek. De en nem lennek buszke ra hogy a pasi elhanyagolja miattam a gyereket vagy gyerekeit akik az elozo hazassagabol szulettek.
2014. szept. 10. 09:41
 5/28 anonim ***** válasza:

Szemét dolog az tény..most olyan esetről beszélünk amikor a nő tudatában hogy a férfi házas csalados és tudatosan fúrja a kapcsolatát?! Fogalmam sincs mi mozgat egy ilyen embert..hogy gondolkodik..sztem sehogy..nagyon butanak kell lennie hogy ne gondoljon arra hogy néhány év múlva ő is arra a sorsra juthat mint a jelenlegi feleség..

Én ismerek egy ilyen csajt..vagyis a férjet ismertem..a csaj annyira féltékeny volt hogy történeteket talált ki hogy bebuktassa a pasit aki egyébként tényleg hűséges volt..mindenkit elmart a pasi mellől és ez nem elég neki..még ki is csinálja idegileg..hát meg is érdemli a pasi az igazat megvallva!

2014. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Én értem a kérdésedet, mert nem is olyan régen volt egy beszélgetésem egy barátommal, aki házas ember. Mondta, hog yidőnként eljár haverokkal iszogatni (nem diszkóznak, hanem egy kulturált helyre beülnek). És mondta, hogy nem volt még olyan estéjük, hogy ne próbálkozott volna be nála valami fiatal tyúk, csak mert meglátta az ujján a karikagyűrűt. Mondta, hogy előtte rá sem néztek (amit egyébként el is hiszek, mert jószívvel átlagos, de inkább csúnyácska srác). Úgyhogy tény, hogy vannak olyan nők, akiket kizárólag a gyűrű vonz a hódítás miatt. De ez azért nem általános, ellenben a férfiaknál a hódítás mindennapi jelenség. Kapcsolatban élő férfiak kacérkodnak más nőkkel. Megcsalásig azért nem mennek a legtöbb esetben, de céljuk, hogy más nőket is az ujjuk köré csavarjanak.


Visszatérve egyébként én azért nem kezdenék kapcsolatban lévő, vagy házas emberrel, mert úgy gondolom, hogy akit én el tudok szedni mástól, azt tőlem is el tudják szedni. Bár mondom, a többség nem akar komoly kapcsolatot kialakítani, max 1 forró éjszaka a cél, a hódítás gyönyöre.


Én pl egyedülálló nő vagyok és nagyon megtetszett egy férfi, akivel gyakran találkoztam egy időben munkaügyben. A korkülönbség miatt eszembe sem jutott komoly kapcsolat, viszont "erre arra" nagyon jó lett volna, sokat fantáziáltam róla. Aztán, amikor én léptem volna az ügyben, kiderült, hogy családos ember. Onnantól tabunak tekintem.

2014. szept. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

Ha nő vagyok , és a férjemet "elhódítaná" egy másik nő, akkor lehetséges ,hogy indulatból válaszolnék és azt mondanám az ilyen nőre , hogy egy "jellemtelen undorító nő".

Viszont ha kicsit elgondolkodom, akkor azt mondom,hogy szükség van az ilyen nőkre, hiszen sok mindenre taníthatnak bennünket (még akkor is ha ezt nem tudatosan teszik).

1. Segít rávilágítani az elcsábított férj gyengeségére


2.Segít rávilágítani,hogy a kapcsolatban vannak hiányosságok

3.Segít rávilágítani a kapcsolatban a feleség gyengeségére.


No persze , hogy ezt valaki így közelítse meg ,egy bizonyos fokú tudatosság érettség, emberismeret

szükséges.Ha ez nincs meg akkor sajnos marad csak az indulat , a csalódás, az ellenségeskedés.

2014. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
0%

Szerintem az ilyenek lelkileg sérült emberek. Nem elég, hogy önbizalom hiányosak, de biztos vagyok benne, hogy csak akkor érzik picit többnek magukat, hogyha másoknak ártanak. Még ha nem is vallják be, de úgy érzik az életük nem ér semmit. Ezért csinálják ezt, próbálják valahogy vigasztalni saját magukat, megmutatni, hogy még ők is tudnak valamit, de pontosan tudják, hogy sose lesz rendes férfi az életükben és normális családjuk. Egy csomó férfi pedig persze, hogy fut utánuk... Egy feleségnek sok dolga van, nem jut idő állandóan magukkal foglalkozni. De a hódítónak pedig rengeteg szabadideje van általában, állandóan a tükör előtt állnak. Szóval szerintem ez csak erről szól, nem lehetett szép élete az ilyeneknek, ők szerintem másra se vágynak, mint hogy valaki szeresse őket.

Mármint most nem mindről beszélek, természetesen tudok olyanról is, aki egyszerűen csak gonosz, bár szerintem abban is a hatalmas szeretethiány van. De van olyan, aki csak simán szeret drámázni és keverni a szart.

2014. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
29%
Gerinctelenek ... nincs rájuk szó ! Vannak ilyen női egyedek sajnos akiknek semmit semmi sem szent ,szinte passziót űznek a hódításaikból .. De az élet nem hagy kiegyenlítetlen számlát úgysem !
2014. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%

A férjemet nem egy agy nélküli tárgynak tartom, vagy olyannak, akit fegyverrel túszul ejtene egy nő. Tehát mindenképp az ő felelőssége, hogy enged-e csábításnak, vagy sem.

A harmadik félről nincs véleményem, a mi házasságunk kettőnk felelőssége, nem az övé.

2014. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!