Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen nők azok akik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nők azok akik egy házasságban élő férfit elhódítanak a feleségétől?

Figyelt kérdés
Tudom hogy minden két emberen múlik. De vannak nők akik kifejezetten büszkék ezen tettükre. Nem gondolják végig hogy aki a családját elhagyja az nem egy stabil ember. A másik dolog meg az amikor örülnek ha a férfi nem foglalkozik az előző házasságban született gyerekekkel. Nem gondolnak bele hogy a közös gyerek is hasonló sorsra juthat.Mielőtt valaki megkérdezné csak kíváncsiságból kérdezem, mert szerintem az ember jellemét tükrözi hogy mennyire fontosak számára a gyerekei.
2014. szept. 10. 09:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%

A 3-as válaszadónak igaza van. Ilyen esetben 3 kérdést is fel lehet tenni.

De, hogy válaszoljak a kérdésedre.

Hogy milyen nő az ilyen?

Fogalmam sincs. Viszont azt tudom, hogy hiába akar hódítani egy ilyen nő, hiába akarja a férjet elcsábítani, ha a férj nem hajlandó megcsalni a feleségét. Akkor az ilyen nő akár fejen is állhat, megmutathatja a férfinak, hogy kézen állva akár a saját melleit is képes bekapni, a férfit nem fogja érdekelni.


A hódítás csak akkor működik ha a másik fél is benne van..

Így a kérdésed nem jó. Úgy kellett volna feltenni, hogy milyen az a nő és férfi akik képesek egy házasságot tönkre tenni??


Bár megjegyzem: Ha az adott házasság eleve pokol, akkor teljesen mindegy , hogy ki a harmadik. Az az házasság egy idegen nő vagy férfi nélkül is tönkremegy előbb-utóbb.

2014. szept. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon nem szeretem az ilyet, utáljuk a nőt aki csábít és ezzel is felmentést kapa férfi. Szegény nem tudott ellenállni...holott te magad is írod, hogy aki a családját elhagyja nem egy stabil ember.


Nem azzal van gond ha vége van egy házasságnak, hanem ha valaki olyan jellemtelenül teszi ezt, hogy előtte egy csomót hazudott, jó megnézte, hogy hova száll át. Szóval az aki félremegy, pont annyira számító, mint az aki "csábít". És ilyetén, örülni kell ha viszik.

2014. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem kap ettol a ferfi dicseretet. Az erdekelt hogy az ilyen nok nem gondoljak vegig hogy hasonlo sorsra juthatnak? En pont ezt a kerdest tettem ha valakinek ez altalosito ne valaszoljon ra es sem irok pl. a gyereknevelesi temaban.
2014. szept. 10. 10:59
 14/28 anonim ***** válasza:

"En pont ezt a kerdest tettem ha valakinek ez altalosito ne valaszoljon ra es sem irok pl. a gyereknevelesi temaban."


Lehetne ugyanezt még egyszer, magyarul?

2014. szept. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
A gyengebbek kedveert akit nem erdekel annak nem kotelezo valaszolni.
2014. szept. 10. 11:07
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Miért a csábító nővel foglalkozunk, hogy hasonló sorsra juthat. Jaj szegény..lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. De kapcsolatok véget érnek, nem mindegy, hogy hogy. És nem mindegy, hogy mi lesz a gyerekekkel, hogy fog hozzájuk viszonyulni a pasi és ez nem a csábító nőn múlik.
2014. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
11%
Azért azt se felejtsük el, hogy a nőknek megvan a hajlama elhagyni magukat esküvő után...ilyenkor azért ne csodálkozzon, ha a férfi tovább áll....
2014. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
52%
Nicsn az a no, aki el tudna hódítani egy hűséges ferfit. Soha, de soha nem a harmadik a hibás.
2014. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
13%

0?:) valakinek nagyon fáj az igazság:))


a jóban rosszban nem feltétlen azt jelenti, hogy meghízok és nem törődök magammal mert ÉN Feleség és Anya vagyok:D

2014. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nincs olyan, hogy egy 10+ éves házasságban nincs hullámvölgy. Ha pedig ilyenkor bukkan fel az a bizonyos harmadik, akkor az gáz. Lehetne benne annyi, hogy megvárja amíg kiderül, mi lesz a házassággal/kapcsolattal, és csak utána lép. Persze ennyi gerinc lehetne a házasságban lévő félben is, nem akarom őt mentegetni.


Nekünk is volt egy gázos időszakunk, amikor nem lett volna nehéz egyikünket sem elcsábítani. Örülök, hogy volt időnk helyrehozni. Ha ekkor bekavar egy harmadik, kihasználva hogy éppen egy nehéz időszakot élünk meg, akkor nem lennénk már házasok.

2014. szept. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!