Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan álljak talpra, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak talpra, hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
39éves férj vagyok(még),és elköltözött a feleségem a 2 éves fiunkkal.Tényleg voltak gondjaink,mert megrögzött könyvíró,és ezért rám nem maradt ideje.A szex helyett is inkább írt.És nem akar békülni,csak nem meri kimondani.Hogyan maradjak tiszta fejű,most már telefonon sem lehet elérni,pedig délután még azt ígérte,este felhív.Most jár le a gyes,visszavennék a munkahelyére,agyereknek lenne nagyon jó bölcsi,de nem érdekli.Inkább visszaköltözött pécsre az anyjához.Kérdezzetek nyugodtam,előre is köszönöm.
2014. júl. 30. 20:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

"A szex helyett is inkább írt"


Nem hinném, inkább az írásba menekül állandóan, mert eleve sem stimmel a kapcsolatotok.


Ha az őszinte beszélgetés nem használ, vagy már az sem működik, akkor hagyjad elmenni.

2014. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hadd menjen, ha berögzült.


Neked meg jön jobb.

2014. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kisfiam sajnálom ebben az egészben a legjobban.Bár még csak két éves,így remélhetően nem fog emlékezni rám,remélem nem lesz neki trauma.....
2014. júl. 30. 22:10
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod tartani a kisfiaddal a kapcsolatot?
2014. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én akarnám,csak hogy én bp-i vagyok,ők pedig pécsre költöztek!
2014. júl. 30. 23:25
 6/14 Jégtánc ***** válasza:
Jó kifogás..... Csak a duma....
2014. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ebben mi a duma?? tudod te mennyibe van egy vonatjegy?vagy mire gondolsz?
2014. júl. 31. 00:27
 8/14 A kérdező kommentje:
hagyom elmenni inkább,valószínűleg ez a legtöbb amit megtehetek.... az együtt töltött 11 év pedig smafu volt..mert mindenek felett Robert Pattinson!!!!!!yeahh
2014. júl. 31. 01:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem érteni a feleséged. Ha egy vonatjegy a gyereked és közéd áll... no comment
2014. júl. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Dehogy áll közénk.Nem erről van szó,hanem arról,hogy mit keressek az anyósomnál aki utál mint a sz.art,és a feleségem sem kíváncsi rám.A dolgok nem az én hozzáállásom miatt alakultak így.
2014. júl. 31. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!