Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim elváltak és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim elváltak és nem tudom mit tegyek, nem tudom hogy dolgozzam fel, mi legyen? /többi lent/

Figyelt kérdés
Van 2 bátáym ők már kb 4 évvel idősebbek nálam, én 14 éves vagyok. A szüleim bejelentették kb 1 hete hogy elválnak és hogy már több mint 1 éve elakartak válni csak nem volt pénz hogy tudjanak házat venni. Mi először nem akartuk elhinni. Az egyik tesóm már tudta, de én és a másik tesóm nem. A bátyáim nem annyira mutatták ki az érzéseiket, de én azonnal ahogy befejezték a mondandójukat befutottam a szobámba mert nem akartam elhinni, és sírni kezdtem... A lényeg hogy mióta bejelentették azóta folyton veszekednek de ha rájuk szólunk akkor nem vallják be hogy veszekedtek és amint végre elfelejtem az egészet és úgy tekintek rá mint egy rémálomra azonnal felhozza valaki és rám tör a sírhatnék... Nem akarok anyámmal maradni még 4 évig, folyton szemétkedik velem de ő ezt nem veszi észre, folyton a tesóimmal kivételezik, és csodálja azt hogy apámat jobban szeretem, apám az egyetlen aki megért. Mióta bejelentették ezt az egészet azóta legalább a tesóimmal jóba vagyok de anyám egyre kiállhatatlanabb velem, úgy kezel mintha nem is a lánya lennék csak mint akit örökbe fogadott volna és muszáj hogy adjon nekem ételt szobát stb... Nem bírom ki pedig még apám el se ment, azt hogy fogom kibírni? Segítsetek..:'(
2013. júl. 27. 17:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz apukáddal?
2013. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem:// Anyám nem engedi, azt mondja még kicsi vagyok hozzá.. /:
2013. júl. 27. 17:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy, te döntöd el kivel szeretnél élni. Arra készülj, hogy a válási procedúra hosszú lesz. Ez ellen tenni nem tudsz. Légy erős és tarts ki ,hidd el egy idő után érezni fogod a különbséget, mennyivel nyugodtabbak lesznek a szüleid, nem lesz napi szinten a kiabálás, veszekedés. Sok ember szülei elváltak már és a nagy része azt mondta, hogy így sokkal nyugodtabb az élete.
2013. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Remélem:/ Köszi hogy válaszoltál:)
2013. júl. 27. 17:33
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Istenem, mit kell rinyálni ? Faterom elhagyott kiskoromba anyámmal élek a telepen. Örülj neki,hogy van pénzetek,tesód,saját ház...
2013. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
De elvileg megkérdezik a gyerekeket is,hogy hol akarnak lenni,nem? Mármint,hogy melyik szülőnél.
2013. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5, válaszoló

Teljesen más ha kis korodba hagynak el téged mert azt fel se fogod, és te neked nem olyan szüleid vannak mint nekem, és mi az hogy örüljek neki hogy van pénzünk? Annyi pénzünk van amiből megtudunk élni, ehhez az egészhez kölcsönt kellett felvennünk... Mert anyám nem bírta volna ki hogy tovább maradjon apám hogy ne keljen kölcsönt felvenni...

Ha nem érted a bajomat akkor ne írj ide jó?

2013. júl. 28. 16:42
 8/14 A kérdező kommentje:

6, válaszoló

Elvileg úgy kellett volna de anyám az apám előtt elkezdi hogy szomorú lenne ha elszakítaná tőlem, a háta mögött meg le se sz*r... ennyit anyámról

2013. júl. 28. 16:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a területileg illetékes családsegítőbe,ott szakember segítségét kérheted a felmerülő kérdéseidre. nem hinném,hogy kényszeríthetnek hogy anyukáddal maradj,ha nem akarsz.
2013. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
nekem 7 éve elváltak,most vagyok 16,akkor nem kérték ki a véleményt persze a bíróság általába anya oldalra dönt ha nincs visszahúzó ok.Az én szüleim nagyon brutálisan veszekedtek minden amit el tudsz képzelni 2 évig éltünk mamámnál hogy legyen pénzünk házra,anyu csak háztartásbeli volt,akkor kezdte el az egyetemet.Neked ennyi bajod nem lesz vele.Sokkal jobb így,nem is akarom hogy együtt legyenek egyáltalán mert 1 percet nem bírnak egymással...Jobb lesz úgy,nyugodtabb lesz,megszokod.Azért 14 év fölött számításba veszik az akaratodat...Bátyámmal mi még gyerekek voltunk nagyon 9-10 évesen,nem dönthettünk,és nem is akartunk választani.
2013. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!